Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA VE LPG HAKKINDA BRC YETKİLİ SERVİSİNE GELEN E-MAİL

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA VE LPG HAKKINDA BRC YETKİLİ SERVİSİNE GELEN E-MAİL

landirenzo kullanıyorum ben nerede kımınle gorussem lpg den kaynaklanan sorunları olgunlar lpg olarak karsılıyorlar suanda memnununm yakıt olarak da hızmet olarakda ılerıde sorun cıkmaz ınsaallah

ankara bulusmasında 480 km yolun 330 u sehırler arası 150 km ankara ıcı ortalama yakıt 218 krs sehırler arası 110 120 km hız

ama gerı donuste 160 170 hız yakıt 300 tl alala
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Kişilerin tercih meselesi bence
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo

Bir lpg ustasının böyle birşey yazacağını pek sanmıyorum,hani bazı modeller için lpg uygulamasıyerine dizelinin alınmasınıtavsiye edebilir,ama genel anlamda lpg yerine dizel daha uygundur demesi,bindiği dalı kesmesi gibi birşey
        son 1-2 yıldır farklı sektörde çalışıyormuş
        InsigniaTEAM

Yorum

ben lpg yı takalı bugun tam 1 ay oldu ve 4200 km yol yaptım hıc bı sorun yokk
          ve lpg'nın parasını cıkardım bıle fazlasıyla haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo

Bir lpg ustasının böyle birşey yazacağını pek sanmıyorum,hani bazı modeller için lpg uygulamasıyerine dizelinin alınmasınıtavsiye edebilir,ama genel anlamda lpg yerine dizel daha uygundur demesi,bindiği dalı kesmesi gibi birşey
            son 1-2 yıldır farklı sektörde çalışıyormuş
            İş değiştirir değiştirmez yapılacak şey mi bu,anında satış yapmış:P :P
            Şaka bir yana yoğun şehir içi trafiğinde en iyisi dizel, o konuda haklı..
            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

yaw ne yapacaksın, sen taktır arabaya bi süre daha binmeye bak
              InsigniaTEAM

Yorum

söyle bir hesapta uzun yol yapan arkadaslarım veya cok km yapan arkadaslarım diyim...10000 km zaten o sibob baslarının parasını fazlasıyla cıkartıyor emin olun..10000 km hesap yapın bakalim ne kadar keara gireceksiniz. bende taktıracam arabam suan 1800 km de 4 bin bulmasını bekliyorum.olsun direk taktıracam.bu pintilik degildir.bu aslında devletin ayıbı su ülkede benzin 2 tl olsa kimse lpg yönelmez bile...simdi söyle diyen arkadaslarım var o araba lpg taktırılırmı size tek bişey diyim elinize kamerayı alin ve işlek bi lpg istasyonuna gelen lere bakın ne arabalar geliyor ne jeep ler geliyor..tabi herkesin fikri ayrıdır.
                Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Benim insignia LPG den dolayı cortladı. siboplar değişti. Landirenzo karşıladı masrafı. Tamir olunca İnsignia mı sattım. alan arkadaşa durumdan bahsettim. Garantisi daha bitmrdiği için ve sibop soğutma sistemi eklendiği için bir daha sorun çıkarmaz düşüncesi ile satın aldı. satalı aslında bir aydan fazla oldu. halen sorun yok. alan ile telden görüşüyoruz. şimdi babamın arabası ile idare ediyorum. yine insignia düşünüyorum . Benzinli binmek üzere cosmo bakıyorum. uygun bir tane denk gelirse almayı planlıyorum. bu fiyata daha iyi bir araç yok piyasada.

LPG takılı olup hala sorun çıkarmayan var mı? buradan yazarsa sevinirim. titreme başladıysa ilanı koyun nete

Yorum

Ben kullanıyorum. 5000 km oldu sanırım. Şimdilik iyi. Bizim hastanede bir Dr arkadas daha var 35000 de onda hiç sorun yok. 35000 deymiş. Ama ben Sibop arızasını göze aldım. Gecen ay 1 gün teste bıraktım. Usta biraz kurum var o kadar dedi. Siboplar sağlammis. Ama bir arkadasın suluovadan siboplarini garantiden değiştirdiğini biliyorum landirenzonun. Yani Sibop arızası banko. Gelişmezse şans. İyi şans.
                    Aslen galatasaraylıyım.
                    Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

aslında siboplar değişse problem çözülse sorun değil. problem tekrar edebilmesi. sibopları ona göre üretseler olmuyor mu? diğer hiç bir araçta olmuyor bu sorun sanırım. siboplarda ucuz değil. tanesi 250 TL sanırım. 8 tane mi oluyor tam bilmiyorum. Benimkinin sadece OPAL a Landirenzo tarafından ödenen fatura 800 TL idi. artı siboplar en az 3000TL olmuştur.
                      Bu arada sizin araca her 60 püskürtmede benzin püskürten sistem takıldı mı? Landirenzolar için geliştirilmiş. benim araç bozulunca takılmıştı. ben fazla deneme yapmadan sattım. alan ile görüşüyorum sıkıntı olmadığını söyledi. takip ediyoırum hala.

Yorum

benim siboplar 30 bininci kmde arıza yaptı. olgunlar lpg ( landirenzo bayı) garantiden yapmıştı. şuan arızadan sonra 8 bininci km deyim. sorun yok. yakıt meselesi düşününce sibop olayını göze alıyom. 60 bin km araç şuan.

Yorum

İşleniyor...
                        X