Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prins Lpg rolantide titreme.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Prins Lpg rolantide titreme.

Iyi gunler. 2011 e.elegance aracima 32bin km de prins lpg baglattim. Benzindeyken hicbir sorun olmamasina ragmen gaza gezince rolantide titreme basliyor. Baglattigim yer insignialarda bu sekilde oldugunu soyledi bende baya sert ciktim. Sizce durum nedir ?

Iyi forumlar

Ynt: Prins Lpg rolantide titreme.

ben de prins lpg sistemi var. böyle bir sorunla karşılaşmadım..

1.4 Beyaz 18" Sunroof
    Navigasyon DVD
    46KT880

Yorum

yeni enjektör getirtceklerini söylediler. bence bunlar benim aracıma keihn enjektör takmadılar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AhmetDeniz
        yeni enjektör getirtceklerini söylediler. bence bunlar benim aracıma keihn enjektör takmadılar
        Abim,Keihin enjektör takmadılar galiba derken,enjektörlere baksana Keihin yazmıyor mu? Yazmıyorsa Keihin taktır,bizim araçlar için en iyisi o.
        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Keihin yazmıyor. Prinsin sitesinden enjektöre baktım benimkiyle uzaktan yakından alakası yok. Taktırdıgım yere gidip sordum buda keihin in yeni enjektörü dediler. bende sitede gösterilen enjektörden takmalarını istedim. siparis verdiler 2 güne gelir dediler.

Yorum

bende prins kullanıcısıyım sıkıntım yok!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AhmetDeniz
              Keihin yazmıyor. Prinsin sitesinden enjektöre baktım benimkiyle uzaktan yakından alakası yok. Taktırdıgım yere gidip sordum buda keihin in yeni enjektörü dediler. bende sitede gösterilen enjektörden takmalarını istedim. siparis verdiler 2 güne gelir dediler.
              Turbo insignialara özellikle keihin enjektör taktırın. Prins silverline takıldığında alt devirlerde kullanıyorsanız bir sorun çıkmaz fakat üst devir çevirmeyi seviyorsanız zaman içinde sorun çıkabilir. Keihin daha lineer çalışır.
              Zaten kaliteli olduğunu fiyatında anlayabilirsiniz. Silverline ucuz kheine pahalıdır.

Yorum

Zavoli' de yaşamıştım. Rölanti titremesi ayar ile alakalalı olduğunu düşünürüm. Bende öyleydi. Sizde sonradan aşladı ise, arıza olabilir.

Yeni takılmış ise enjektörler dir. Ve ayar dır. Benimki de normal enjektördü. Süper pan takıldı sorun halloldu. Ayar için baya uğraştılar. Keşke sert çıkmasaydınız. Ben çıktım elde bişi edemedim. Herşey tatlılıkla
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
                X