Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PRINS SERVİS TAVSİYESİ...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• PRINS SERVİS TAVSİYESİ...

Merhabalar..

Aracıma PRINS VSI-2 + VALVE CARE sistemi taktırmaya karar verdim..İstanbul'da tavsiye ettiğniz İşçiliği ve montajı kaliteli Prins Bayiisi var mı?

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler..
    2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Ynt: PRINS SERVİS TAVSİYESİ...

Ben Ayotogaz'ın çok methini duydum... Recep usta varmış orada... kendisi insignia'lara çok LPG montajı yapmış...

Bu arada fiyat olarak ne teklif verdiler size?
    1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Bugün aracımı PRINS VSI-2 + VALVE CARE + TURBO MAP SENSÖRÜ takılmak üzere Bostancı Prins Bayii ne bırakmış bulunmaktayım.

Fiyat olarak Peşin 3000 TL,10 ay taksitle 3200 TL fiyat verdiler.Anadolu yakasındaki başka bir Prins bayisinden 10 ay vadeli 3000 TL,bir diğerinden ise 3300 TL fiyat aldım.Evime yakın olması ve internetteki olumlu yorumlar nedeniyle burayı tercih ettim.Aracımı teslim alınca yorumlarımı bildiriririm.

Selamlar...
      2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Hayırlı olsun,sıkıntısız kullanırsınız inşallah...
        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

hayırlı olsun fikir ve görüşlerini bekliyoruz sistem hakkında...
          insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
          honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Merhaba...

Bugün aracımı teslim aldım.Yukarıdaki mesajımda da belirttiğim gibi aracıma takılan sistem PRINS VSI-2 + VALVE CARE + TURBO MAP SENSÖRÜ...

Uzun süre yapmış olduğum araştırmalar sonucunca 1.6 T Insıgnia'lar için en uygun ve sorunsuz LPG kitinin bu olduğuna karar verdim.Aracıma 47 litrelik simit tank takılmış.Bagaj tabanında 3-4 cm lik bir yükselti oluştu.Bunu bagaj havuzunun altına koyacağım sert strafor gibi bir malzemeyle dengelemeye çalışacağım..Uzun yolda 500 km menzile yeteceğini tahmin ediyorum.Sistem motor ısıtma haricinde tüm devirlerde tamamen LPG ile çalışıyor..

Aracı teslim alır almaz tankı fullettim.Tanktaki miktara ek olarak 37 litre daha aldı..Toplamda 45 litre kadar alabileceğini düşünüyorum.

İlk izlenimlerime gelince;

-Araçta çekiş ve ses açısından kesinlikle benzinli kullanımdan bir fark yok..VSI-2 sisteminde kullanılan enjektörler hiç ses çıkarmıyor.Zorunlu durumlarda benzin bitse dahi araç direkt LPG ile çalıştırılabiliyor.
            Fotoğrafları en kısa zamanda eklemeye çalışacağım.Montaj görsel olarak çok güzel yapılmış.Kaputu açınca göze çirkin gelen birşey yok..
            Kısmet olursa bayramda Antalya'ya gidip döneceğim.Sarfiyat konusunda kesin bilgileri dönüşte paylaşırım..
            Dönüşüm 17800 km de yapıldı.. 25000 km kullanımdan sonra çelik süpap dönüşümü yaptırmaya niyetliyim..

Selamlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oceanexplorer
              Merhaba...

Bugün aracımı teslim aldım.Yukarıdaki mesajımda da belirttiğim gibi aracıma takılan sistem PRINS VSI-2 + VALVE CARE + TURBO MAP SENSÖRÜ...

Uzun süre yapmış olduğum araştırmalar sonucunca 1.6 T Insıgnia'lar için en uygun ve sorunsuz LPG kitinin bu olduğuna karar verdim.Aracıma 47 litrelik simit tank takılmış.Bagaj tabanında 3-4 cm lik bir yükselti oluştu.Bunu bagaj havuzunun altına koyacağım sert strafor gibi bir malzemeyle dengelemeye çalışacağım..Uzun yolda 500 km menzile yeteceğini tahmin ediyorum.Sistem motor ısıtma haricinde tüm devirlerde tamamen LPG ile çalışıyor..

Aracı teslim alır almaz tankı fullettim.Tanktaki miktara ek olarak 37 litre daha aldı..Toplamda 45 litre kadar alabileceğini düşünüyorum.

İlk izlenimlerime gelince;

-Araçta çekiş ve ses açısından kesinlikle benzinli kullanımdan bir fark yok..VSI-2 sisteminde kullanılan enjektörler hiç ses çıkarmıyor.Zorunlu durumlarda benzin bitse dahi araç direkt LPG ile çalıştırılabiliyor.
              Fotoğrafları en kısa zamanda eklemeye çalışacağım.Montaj görsel olarak çok güzel yapılmış.Kaputu açınca göze çirkin gelen birşey yok..
              Kısmet olursa bayramda Antalya'ya gidip döneceğim.Sarfiyat konusunda kesin bilgileri dönüşte paylaşırım..
              Dönüşüm 17800 km de yapıldı.. 25000 km kullanımdan sonra çelik süpap dönüşümü yaptırmaya niyetliyim..

Selamlar...
              Hayırlı olsun. Antalya'ya gelirseniz görüşelim. Hem araçları beraber denemiş oluruz
              1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

İşleniyor...
              X