Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zayıf Akü Uyarısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Zayıf Akü Uyarısı

Aracımda 2 gnüdrü zayıf akü ve hırsızlık engeleme far yükseklik ayarı arıza plaka lambası servis uyarı alıyorum ve 2 defadır zor çalıştı 6- 7 sefer çevirdim kontağı anca çalıştı böyle bir problemi yaşayan arkadaşlar var mı ve bizim gm akülerin garantisi kaç yıl
    İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Ynt: Zayıf Akü Uyarısı

bildiğim kadarıyla akülerde garanti olmuyor, ama yinede şansınızı deneyin, benim aküde sıfır araçta ilk 1 yılda bitmişti, ama hiç uyarı filan vermedi, yeni akü 1,5 yıldır sorunsuz...

Yorum

Normalde Akü ömrü zaten 2 yıl, eğer bu süreyi doldurduysanız yeni Akü şart, bence fazla bekletmeden servise uğrayın, yoksa yolda bırakma ihtimali yüksek...

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

Akünüz bitmiştir eğer yeni bir araça sahipseniz garanti sürecini başlatın geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bu arada insignia 2010 model ama 2011 temmuzda trafiğe çıkmış halen garantisi devam ediyor ve yaklaşık akü 1,5 yıllık

Yorum

merhabalar sayın zippo35 servis olarak bize geldiğinizi hatırlıyorum aracınız ile ilgili arızayı
            isterseniz müsait olunca uğrarsanız bir bakalım akü arızası olabilir saygılar

Yorum

salı günü kavuklar servisine gittim ve akü arızasıymış garanti kapsamında aküyü değiştirdiler

Yorum

merhaba geçen gün arabayı çalıştırdım 2 dakika sonra kapattım kontağı akü koruma modu aktif yazdı tekrar çalıştırmaya çalıştığımda defalarca denedim ama çalışmadı trınk diye bir ses geliyordu tek tek arıza ışıkları yanmaya başladı sonra elektrikçi çağırdım takviye ile çalıştırdım

Yorum

araç 2011 ocak trafiğe çıkışlı garanti doldu sanırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deger1903
                    merhaba geçen gün arabayı çalıştırdım 2 dakika sonra kapattım kontağı akü koruma modu aktif yazdı tekrar çalıştırmaya çalıştığımda defalarca denedim ama çalışmadı trınk diye bir ses geliyordu tek tek arıza ışıkları yanmaya başladı sonra elektrikçi çağırdım takviye ile çalıştırdım

geçmiş olsun, akünüz miladını doldurmuş, yeni akü almanız gerekiyor, aşağıdaki linke tıklayarak kendinizi tanıtırmısınız?

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Yorum

bende geçen gün aynı şeyi yaşadım ama yaklaşık 1 saat teyip ve farlar açıktı akü tasarruf vs yazdı daha sonra vurdurdum aracı sorun yok şimdilik...
                      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

bende vurduracaktımda bayır yukarı duruyordu

Yorum

hangi aküyü önerirsiniz gerçi şuan normal çalışıyor ama ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deger1903
                            bende vurduracaktımda bayır yukarı duruyordu

geri geri de vurdurabilirsiniz, sadece 2.vites yerine geri vitese takın, bu arada vurdurma olayını kesinlikle tavsiye etmiyorum, oldukça tehlikeli...

Yorum

Geçenlerde benimde başıma geldi. Aküyü oto elektrikçide söktürüp 1 gün şarj yaptırdım.

Sorun düzeldi.
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                              X