Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kayıştan gelen ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kayıştan gelen ses

Arkadaşlar aracın sanırım kayışından bir ses geliyor.Video çekmeye çalıştım fakat videoda tam belli olmuyor.

araç park halindeyken gaza basıp çekince kaputun altından sanki kayışın bir kısmı bollaşmış gibi ve vuruntu yapıyor gibi bir ses geliyor. Arabayı altunizade arkas servisine götürdüm onların söylediği şu oldu kayış belki bollaşma yapmış olabilir,bunun herhangi bir zararı yoktur,bu hava şartlarından dolayı gevşeme gerilme vs olabilir,hatta tozdan bile olabilir dendi.30.000 bakımında söküp bakalım dendi.baktım ısrar ediyorlar bende fazla üstelemedim,zamanım olsaydı karşı tarafada servislere gösterecektim gerçek servisine ama zamanım yok.bu konuda bilgisi olan veya bu tarz bir tecrübe yaşayan oldu mu acaba.problem nedir.
    2015 BMW F30 M Sport

Ynt: Kayıştan gelen ses

Benim aracımın V kayışı ötüyordu. Opel Odak garantiden değiştirdi bence birde Odak'a durumu anlatın
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Bana kayış garantiye girmeyen bir parça dendi kullanıcı hatası olur dendi bunda.

Ya bu servisleri anlayamıyorum gerçekten... Ama odakta bana çok uzak taa oradan arabayı bırakıp karşıya nasıl geri dönücem bi de tekrar nasıl geri alırım arabayı oradan ben
      2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AstraJ
        Bana kayış garantiye girmeyen bir parça dendi kullanıcı hatası olur dendi bunda.

Ya bu servisleri anlayamıyorum gerçekten... Ama odakta bana çok uzak taa oradan arabayı bırakıp karşıya nasıl geri dönücem bi de tekrar nasıl geri alırım arabayı oradan ben
        Kayış nasıl bir kullanıcı hatası olabilir ki?
        Bence cumartesi sabahına randevu alın, sabah bırakırsanız öğlene işiniz biter. Bayrampaşa ve Topkapı da iki bayisi var ben Bayrampaşa da yaptırmıştım
        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Anlamıyorum bu işleri gerçekten. Ama eğer bu sorunumu başka bir servis çözerse ve garantiden değiştirirse gidip yüzlerine vuracağım kesinlikle,hatta buradan başlık bile açarım
          2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Galiba bazi servislere gore aracin her bozulan parcasi kullanici hatasi, yersenn.. Daha olmadi forumda garanti dahilinde ve dahil olmayan parcalari bir baslik altinda toplayalim. Sorun yasadigimizda ne yapabilecegimizi onceden kestirebilelim derim.
            1.6 cdti Cosmo+Flexride

Yorum

merhaba,

v kayışı bakım parçası olduğu için sadece düşük km' lerde garanti kapsamında değerlendiriliyor.

Yorum

Bakalim uygun bi zamanda baska bir servise daha gostericem zarari yok gibi geliyor banada ama bakalim..
                2015 BMW F30 M Sport

Yorum

İşleniyor...
                X