Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sanayi işi yetkili servis ERDEMİR

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sanayi işi yetkili servis ERDEMİR

Merhaba arkadaslar.Yaklasık bir ay once ufak bir kaza gecirdim.Arcacımı satın aldıgım erdemir oto ya bıraktım.aracın tamponu boyandı panjur deşistirldi.aracı teslim aldım.teslim alırkende yıkatmadım nasıl yıkadıkları malummm.buraya kadar herşey gayet normal.2 ay once de meguiars ta boya koruma yaptırmıstım.tamponu bırdaha elden gecsınler dıye aracı aldıktan 1 gun sonra tekrar goturdum.Meguiars taki arkadas abi aracın üzerinde boya tozu var dedi.nasıl yaa dedim.arabanın yanında boya yapmıslar o boyada benım aracın ustune yapışmış.tavan on cam arka cam ve arka bagaj kapagı ustunde hıssedılır derecede puruzlu bır yuzey var.yan cama bez koydugunuzda bez kaymıyor bıle o kadar yaniii.meguiars daki arkadas bir saat kil ile çıkarmaya çalıştı abi olmuyo dedi bir gun surer dedi bunun işi tinerle cıkarcakmıs.asıl bombada on camda boya izleri oldugu için yagmur sensoru sureklı devreye gırıyor ve kapatmak zorunda kalıyorum.sonra insignia sahibi cinnet gecirdi oluyor.bunu yapan erdemir veya başka yetkili servis her neyse...servis e gitsem aracımı yapabilirlermi bilmiyorum bu yuzden kararsızım.paylasmak istedim..

Ynt: Sanayi işi yetkili servis ERDEMİR

Geçmiş olsun;

Basit birşey gibi ama insanın canını sıkan olaylar.
    Servise götürdüğünüzde servis hatasını kabul ediyormu?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İngilizce veya Almanca bilen bir arkadaşınıza konuyu yazdırın ve Opel Almanya ya gönderin. Dua edin orada bir Türk işçi çalışıyor olmasın Yaşadığımız bu garibigruba ülkede başınıza gelen sıradan basit görünen işler, yöneticileri hırsız olmayan ülkelerde çok ciddiye alınır ve hemen gereken yapılır... Opel de çalışan çocukların çoğu zaten eğitimsiz.. Az paraya çalıştıkları için hevesleri kalmamış, araçları merak edeyim, nedir bu makina? modunda değiller..Servisler dökülüyor diye her forumda yazılar yazılıyor.. Opel Türkiye den ses yok.. O zaman GM Head Office ye yazın

Yorum

arkadaşlar servisler çok ilgisiz sebebi de az para yani maaş opel servislerinde çoğu kişi maaşlarını 2-3 ay alamıyor müdürleri kastetmiyorum yakınlarımdan biliyorum mesela kuzenim bir opel servisinde çalışıyordu isim vermiyim hedef göstermek olur onunla aynı işi yapan ve vw servisinde çalışan arkadaşımla aynı tarihlerde girdiler işe ancak vw deki arkadaşın kuzenimden 500 lira maaş fazlasıyla başladı işte fak bu ve maaşın az olması yetmiyormuş gibi 3 ay maaşını alamadı arkadaşım takır takır her ay gününde alıyor burda iş patronlara düşüyor veya o patronlara opel yetkili servis izni veren GM Türkiyeye bu işten yemek yiyorlar ancak satış sonrası destek yok Marka değeri olarakta aynı OPEL türkiyede Sıfırı Sattıktan sonra İkinci Eli hemen Düşürüyor VW i bu konuda tebrik ediyorum BEn 2004 vectrayı 24 e satıyorum adamlar 2000 Golfe 20 bin fiyat çekiyorlar yani VW in tutulmasının sebebi de bu aslında yöneticilerin VW türkiyenin Değerini koruması Vectra ya ne oldu yok artık Passatla rakipti
        İnsigniamız geldi yerine VW Ne yaptı Passat CC dedi hala passat pazarda İNSİGNİA mı çok seviyorum ama OPEL den çok şikayetçiyim Satarken VW le aynı fiyata satıyorlar ama İş ikinci ele gelince VW 5 Düşüyorsa OPEL 10 düşüyor İnşallah değişir bu durum

Saygılar...!!!
        '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
        '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Yarın servise gideceğim bakalım ne dicekler hemen geri donerim...umarım o boya izleri çıkarken araca zarar asıl boyaya zarar vermez..arkadasların goruslerınıde arabamı deliler gibi sevmeme ragmen üzülerek katılıyorum...

Yorum

Evet servise bugun ugradım arkadaslar...Sizinle mesut bey ilgilenecek dediler.Bende kaporta boya bolumune bakmaya gittim diğer arabların ustunde boya tozu yapısmısmı dıye..O sırada calısan bi arkadas vardı.Mesut Bey buralardamı dıye sordum..Buyrun benım dedı..:PArkadas calısmaktan yorgun dusmus bezmıs artık kac tane araba var iceride ve bir tek sorumlu o..darmadagan bi halde benım aracıma bı bakın dedım tamponu boyadınız ama aracın her yerı boya olmus dedım..haklısınız dedı..napalım oluyo bole seyler her aracın uzerını ortemıyoruz dedı.ben orada kalakaldım zaten...nasıl duzeltceksınız dedım..bomba gelıyo.....benım arkadas var dedı..sonax detaylı temızlık pasta cıla ıle cıkartır o dedı...ama sımdı tatılde hafataya pazartesı bırakın aksamada alın dedı..))ucretını servıs karsılıcakmıs...benım fılm koptu ama...on cama pasta cılamı yapcaklar dedım onu hallederler sız merak etmeyın dedı..herhalde her hafta ıkı uc tane bole magdur gelıyokı sonax uzman olmus...ben kolay gelsın sana deyıp cıktım..sabahta kendı yıkamacıma bırakıp oglen alcam arabamı...

Yorum

İnşallah sorunuzu çözerler yalnız camda ki lekeleri iyi temizlesinler yağmur sensörünü olumsuz etkilemeye devam eder

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

o servisin ben varyaaa anladınız siz onu arkadasım servisin detayların verin yapılanı bu olayı almanca olarak almanyaya yazayım

Yorum

servisi savunmak için yazmıyorum ama marşpiyellerdeki pütürlü yüzey aracın sıfır halinde oluyor zaten.
                  InsigniaTEAM

Yorum

yanlız benim anlamadığım bu servis aracın gerçek rengini göremiyor mu da beyaza boyamıyor, yada aracın kendi boyasıyla boyamıyor mu?
                    diğer servisler kötünün iyisi heralde
                    InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                    X