Duyuru

Collapse
No announcement yet.

xenon far garantisi kac sendir? opel ataköyün ayibi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• xenon far garantisi kac sendir? opel ataköyün ayibi

Merhaba arkadaslar curuze aracımı aldıgımda xenon far taktrmıstım aldgım gunden berı sag farım sönuk yanıyordu defalarca opel ataköy gıtım hep normal dendı bana.en son 3 günden beri sag farım yanmıyor bu gun servıse gıtım kaputu acmadan bakamdan garantsı bıtmıs dendı bana.garantsi 1 sendır dedı ordakı musterı temsılcım.benıse 2 sendır dedım yok bir sen dedı.farı degsmesı gerkır ve 130 tl fıyatı var dedı.tamam degstrın dedım ellımızde su an yok ve ne zaman gelecegı bellı degıl dedı.cıktım geldım tekrar servsı aardım garntsını kac sene oldgunu ögrenmek ıcın.özlem hanımla görscektım meskul dedıler benı musterı temsılcıme bagaldılar dedım cemıl bey bu farın garantsı 2 sendır sen bır sene dedın tamam abı senın ısını hal edecegız dedı bana telde.ama farın ne zaman gelecegı bellı degıl dedı.
    peki ben servsteyken bana bır sendır dedın servıs sefi bana bır sendır dedi.ama isini hal edecegız..bır musterı temsılcsı garntsının kac sene oldugunu bılmezmı?ben üstüne düsünce sevrsı arayınca tekrar gerı atım atı..ben sunu anladım farın garantsının bıtmeısne 6 ay var garantıye sokmak ıcın ellerınde gelenı yapıyorlar...

ayrıca Insignia aracımda sorun yasıyorum fırenlerden gelen sesten dolayı onda normal diyorlar hep adamlar her sey normal deyıp gestrıyorlar.opel ataköy aban yakın oldgu ıcın aclarımı ordan alıp ordakıs ervıse gıtım hep ama servis sıfırr altında oep odaga gıdcegım aratık bendne uzak kalıyor ama onca yolu gıtmeye deger.daha önce opel astram vardı buyuk bır kaz gecirmıstım opel odagı tavsıye etmıstı arakadaslar sene 2007 de hep odaga gıdyorduma. ama son ıkı aracımı opel ataköyden aldıgım ıcın hep ataköye gideyim dedim.aracı orda aldgım ıcın daha ıyı bakarlar dedım ama bos sıfrın altında sıfrrr aracı sana satana kadar sen ıysın aracı satılarım sneı tanmıyorlar satıkları malın arakasında durmuyorlar ataköye ben cok cektım bir bucuk senden berı kımseyde tavsıye etmıyorum...

ayrıca ıkı kuznımde bırı opl atsra bırı curuz aldılar opel ataköyde servıslerınde aynı seronu onlrda yasıyorlar....

yazıklar olsun dıyorum sadece ordakı yetkılılere ve hakımı helal etmıyorum.
    ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Ynt: xenon far garantisi kac sendir? opel ataköyün ayibi

xenon farlarmı degistrdi garantıden opel ataköy tabkı opel türkiye sayesınde.6 ay garantsı olan xenolarmın garantsi biti deyip yolamıslardı opel türkiyeyi aradım 2 gün sonra benı aaryıp getrin garntiden degisterelim dedi servis..allah opel türkiyeyi eksık etemısn yoksa varya opel servislerin ellınde cekcegımız cok olcak
    ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

sanırım aracınızda mercek yok merceksiz çok göz alıyor trafikte bilginize.Bu arada servislerin durumu ortada tanıdığın olduğu sürece işini bekletmeden hallederler.
      Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
      GIBBON

Yorum

Orjinal yazı sahibi: duownage
        sanırım aracınızda mercek yok merceksiz çok göz alıyor trafikte bilginize.Bu arada servislerin durumu ortada tanıdığın olduğu sürece işini bekletmeden hallederler.
        onur far ayarlarını dogru yaptırırsan göz almaz
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Sorununuzun Çözülmesine sevindim

Bir Bilgilendirme yapmak istiyorum

Her Hangi Bir servis hakkında Memnuniyet veya şikayetiniz var ise Bayi ve Servisler bölümündeki http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=17.0 yere yazmanız daha doğru olacak birde bu servisler ile konu başlığında servisleri veya kurumları rencide edici mesajlar yazmayalım

Anlayışınız için teşekkürler .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            Sorununuzun Çözülmesine sevindim

Bir Bilgilendirme yapmak istiyorum

Her Hangi Bir servis hakkında Memnuniyet veya şikayetiniz var ise Bayi ve Servisler bölümündeki http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=17.0 yere yazmanız daha doğru olacak birde bu servisler ile konu başlığında servisleri veya kurumları rencide edici mesajlar yazmayalım

Anlayışınız için teşekkürler .
            Tabiki sıketlkermızı söyledigımıze göre memunyetımızde söylememiz gerkiyor fatih abi...burdan opel türkiyeye teskkur edıyorum cunku her seferınde opel turkiyeyi arayip isim hal olmustur...tekrar opel türkiyeye teskkur ederim...

Yorum

İşleniyor...
            X