Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Balatasal problem

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Balatasal problem

Arkadaslar 1 ay once memleketten donerken yaklasik 600 km yol almistm arabann sol onden geldigini dusundugum bir tiz ses belirdi frenleme sesi gibi ama cok tiz ve frene basmadan geliyordu frene basinca,dreksiyonu oynatinca kesiliyor veya hafif kasis olunca ses kesiliyor bir muddet sonra tekrar beliriyordu daha sonra sesi onemsemedim
    Bugun bi alisveris merkezinin garajinda yavasca giderken yine frenlemeden gidiyordum ayni ses daha sesli olarak geldi frene basinca kesildi simdi bu sesi ben nasil anltacagim servise daha once hic boyle bir olay basina gelen var mi birde videoya almaya calistm ses videoda cikmiyor her zaman gelen bir ses olmadigi icin duyuramamda son olarak direksiyon sola ve ya saga kirikken kasis uzerinden gectigimde direksiyonda bir lokurtu oluyor neden bu ?

Ynt: Balatasal problem

Birincisi Balatalardaki ses tozdan olabilir tanzikli su ile yıkatın düzelebilir eğer düzelmezse balata nızı kontrol ettirin eğer sert bir çukura düştüyseniz direksiyon kutusunda boşluk oluşmuş olabilir onuda serviste kontrol ettirin.

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

aynı problem bendede vardı diğer aracımda servıste balataları değiştirmiştim kesilmişti şimdi aldıgım aractada aynı problem var servıse gıttım once temızlememız gerekıyor sonra degişim yapabiliriz dedıler bayramdan sonra tekrar gıdıp balataları değiştirecem umarım ses kesilir

Yorum

Balatalar bitmis degisilecekmis oyle soylediler

Yorum

geçmiş olsun...

Yorum

Tesekkurler hasan abi

Yorum

İşleniyor...
            X