Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bagaj Kapağının Kumandadan Açılmaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bagaj Kapağının Kumandadan Açılmaması

Arkadaşlar aracımı sıfır aldım fakat iki kumandadan da bagaj kapağı açılmıyor.

Eski aracımız da edition elegance pakediydi ve onda açılıyordu. Bilgisi olan var mıdır?
    1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Ynt: Bagaj Kapağının Kumandadan Açılmaması

Biraz basili tuttugunuz halde yine acilmiyosa ilginc:/
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

basılı tuttuğunuzda açılması lazım açılmıyorsa kumanda ayarlarından düzeltilebilir sanırım
      2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

acaba kumandanın pili ile ilgili olabilir mi? benim araçta da son zamanlarda kumandayı iyice yaklaştırmadan açmıyor. işin iginç yanı bazen uzaktan da açıyor ve kilitliyor, bazen de ön kapının yanında basmam gerekiyor.
        (bu arada bir hatırlatma; eğer aracınızı bir otoparka bırakacaksanız "düğmeye bastım, nasıl olsa kilitlenmiştir" demeyin. çünkü hırsızların elinde bizim kumandaları bloke edebilen cihazlar oluyormuş, siz kilitledim zannederken aslında kilitlenmiyor kapı. Yani kısaca anam-babam yöntemi mutlaka uygulanmalı: kapıyı kolundan açmaya çalışarak kilidi kontrol et)
        MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilgecem
          Yani kısaca anam-babam yöntemi mutlaka uygulanmalı: kapıyı kolundan açmaya çalışarak kilidi kontrol et)

eski evimizdeyken yan apartmanda taksici bir amca vardı, reno 12 sw'yi parkettikten sonra şoför kapısından başlayıp sol arka, bagaj, sağ arka, sağ ön kontrol eder
          sonra tekrar sağ ön, sağ arka, bagaj, sol arka, sol ön kapıları tek tek yoklayıp ondan sonra eve giderdi haha
          her akşam aynı sahne haha
          InsigniaTEAM

Yorum

basılı tutmak aklıma gelmemişti, büyük rezillik basılı tutunca açıldı.

ama eski insignia'da direkt olarak açılıyordu basar basmaz. 6'lı cd changer da olmayınca araçta acaba bi de bagajın kumandadan açılması özelliğini de mi kaldırdılar dedim.

ilginiz için teşekkürler
            1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

bu sorunun yerimidir bilmem ama benim arabanın bagajıda kumandadan açılıyo ama bagajdaki tuştan açılmıyor bi ayarı vardı sanki ama onuda bulamadım
              2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Orjinal yazı sahibi: burak.
                bu sorunun yerimidir bilmem ama benim arabanın bagajıda kumandadan açılıyo ama bagajdaki tuştan açılmıyor bi ayarı vardı sanki ama onuda bulamadım
                oksitlenmiştir
                InsigniaTEAM

Yorum

Kilit mekanizmasında sorun oluyor küçük bir oksid temizlemesi yapılıyor ama o da sonradan tekrar oksidleniyor imkan var ise değiştirin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkür ederimde 3 yaşında araba ne oksidi ya bi başka örneği varmı sitede
                    2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

var bir kac aracta oldu elektronik bir switch var onda sorun oluyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkür ederimde 3 yaşında araba ne oksidi ya bi başka örneği varmı sitede
                        bu tür şeyler normal bir durum. yeni tasarımlar olduğu için herşey test aşamasında ortaya çıkmayabilir kullanıcıda ortaya çıkar. bu durumlarda hatalı parça kullanılan araçlar tespit edilip garanti kapsamında parça değişimi yapılır.
                        bagaj switchinde de nemlenmeden dolayı oksitlenme oluyor, oksit temizlendikten sonra switchin hava alması için lastiğe delik açılıyordu. buda bir çözüm ama isterseniz parçayı da değiştirebilirsiniz.
                        InsigniaTEAM

Yorum

kısacası bana bayrampaşa yolu gözüküyor

Yorum

İşleniyor...
                          X