Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 insignia hırsızlık önleyici sistem hakkında bilgi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.4 insignia hırsızlık önleyici sistem hakkında bilgi

herkese merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı. 15 gün önce 14. turbo edition elegance stlil paket insignia aldım sıfır. kitaptan okuduğum kadarıyla hırsızlık önleyici sistem için kumandanın kapatma tuşuna 2 kez basıyoruz sistem devreye girince konsolun ortasındaki led ışığın yanması gerekiyor ama benim araçta o sinyal yanmıyor. bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim srk
    2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Ynt: 1.4 insignia hırsızlık önleyici sistem hakkında bilgi

Cosmo'da olan bir sistem. her araca ayrı ayrı kitapçık basmamak için standart bir kitapçık var.
    O yazının olduğu bölümde ufak bir * olup altta açıklamasını yazmış olabilirler
    InsigniaTEAM

Yorum

teşekkür ederim çağrı bey ama * işaretli bir bölüm göremedim ben. demek cosmolarda var üzüldüm şimdi. peki o led için olan konsoldaki yeri niye koymuşlar yani bizim araçlarda kapatma tuşuna 2 kez basmak birşey ifade etmiyor

Yorum

bende cosmolarda olan biz özellik diye biliyorum, 2.ci kez bastığınızda tık diye bi ses gelip, 4"lü flaşörler (sinyal lambaları) 2 saniye yanık kalıyorsa sistem devreye giriyordur, 2.ciye bastınızda hiç bi ses yada görüntü yoksa bu özellik sizin araçta yoktur...

Yorum

Yeni bir şey daha ögrendim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: stean
            teşekkür ederim çağrı bey ama * işaretli bir bölüm göremedim ben. demek cosmolarda var üzüldüm şimdi. peki o led için olan konsoldaki yeri niye koymuşlar yani bizim araçlarda kapatma tuşuna 2 kez basmak birşey ifade etmiyor
            O yuvarlak kısım (ben r2d2 diyorum ) aslında klimanın bir parçası. İklim kontrollü klima dedikleri olay oradaki sensörün güneşin açısını ve miktarını ölçerek klimayı ona göre çalıştırıyor. Alarmın lambasını da bu parçanın içine yerleştirmişler
            InsigniaTEAM

Yorum

tesekkür ederim. daha neler öğrencez bakalım.. oleyy

Yorum

Daha önce bu olayla ilgili konu açılmıştı.

http://www.insigniateam.com/forum/in...9320#msg189320
                [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

İşleniyor...
                X