Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aklıma takılanlar...?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aklıma takılanlar...?

Aklıma takılan bir kaç soru var. servise gitmeden önce belki burada cevabını bulabilirim.
    - Aracı ilk çalıştırdığımızda göstergelerin sona gidip tekrar başa dönmesi sırasında çok yüksek olmayan sessiz ortamlarda duyabildim bir ses (çark sesi) gelmekte sanırım gösterge çarklarından gelmekte, göstergeler sona gidip başa geldikten sonra bu ses kesilmekte sizlerde böyle bir ses var mı?
    - Yolcu tarafı ayak bölgesinde yanan lambanın yanında kare şeklinde bir delik var ve bu delikten kablo vs. ler gözükmekte burada en azından plastik bir kapak olması gerekmiyor mu, yoksa varda benim aracta mı yok.
    1.4T Edition + Yeni Stil paket Beyaz

Ynt: Aklıma takılanlar...?

tırr sesi her araçta var.
    kare delik hakkında hiç bir fikrim yok gözüme öyle bişey çarpmadı açıkcası.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

bazı arkadaşlar bu sesi duymadıklarını söylediler, acaba ben mi çok kulakları dikiyorum, ama bariz gösterge çarklarından gelen bir ses..

deliği bir kontrol ederseniz sevinirim.
      eğer kapak varsa bize servis yolu gözükecek
      1.4T Edition + Yeni Stil paket Beyaz

Yorum

Ses hakkinda benimde bi fikrim yok ama delik hakkinda var benim arabada delik var ici gorunuyo ama huseyin abinin arabada baktim onunkinde kapak var yani servise gidip kapak sormak lazim
        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

well arkadaşım senin aracında 1.4 t ise belki sizin araçlarınıza özgü bir durumdur.Yiğit arkadaşında o kısım boş olduğuna göre bir nedeni vardır illaki
          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

bende merak ettim şimdi ihihi
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
            X