Duyuru

Collapse
No announcement yet.

motor kasıyo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• motor kasıyo

arkadaşlar araçta devir yükseldikçe araç tekliyo ve arıza lambası yanıyo sarı vana gibi bişey..ardından en kısa sürede servis bakımını yaptırın diyor.bu neden olur bilen varmı?????
    insignia 1.6 turbo 180hp

Ynt: motor kasıyo

öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız
    motor nedir, lpg varmı gibi detayları belirtirseniz daha kolay yardım alabilirsiniz.
    InsigniaTEAM

Yorum

teşekkürler uyardığın için 1.6 turbo 180hp lpgli 2009 model insignia
      insignia 1.6 turbo 180hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OnlyOnce
        teşekkürler uyardığın için 1.6 turbo 180hp lpgli 2009 model insignia
        servis yolu gözüküyor.. Subaplar gibi ,tekleme var mı?
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

subap değil, subaplar motor soğukken tekleme yapıyor, aracın beyni bozulmuş lpg nedeni ile...

Yorum

lpg var araştırdım internette o işaret katalitik konventör arızasıymış galiba evet tekleme yapıyo
            insignia 1.6 turbo 180hp

Yorum

yok katalitik konvertörle alakalı değil, bilgisayara bağlarsanız silindir tekleme verecek, bu ancak aracın beyninin değişmesi ile giderilebilir... lpg'nin markası ne?

Yorum

landirenzo kaç liraya patlar tahminen??
                insignia 1.6 turbo 180hp

Yorum

Öncelikle merhabalar..

Benim aracımda lpg yok ama birden gaza çok yüklenince 4 bin 5 bin devire gelincede benim arabada tekliyo 2. vitesde..?
                  2011 1.6 180 HP T. Beyaz,Siyah Tavan,Cam filmi,19 İnç jant,Navigasyon,Ledli sinyal lambası,Ayna alt ledi,Krom kapı kolu,Kapı altı logo.

http://i.hizliresim.com/LpNkQb.jpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HkmdR
                    Öncelikle merhabalar..

Benim aracımda lpg yok ama birden gaza çok yüklenince 4 bin 5 bin devire gelincede benim arabada tekliyo 2. vitesde..?
                    Yüksek devirde araç teklemesi enteresan alala

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Öncelikle merhabalar..

bendede aynı durum oldu yüksek devirde ani bir turbo kesintisi gibi motorda yığılma oluyordu.ama saniyelik 1 sn belki ama aniden gücün kesilmesi insanı tedirgin ediyordu.ama 10.000 km den sonra hiç olmadı.servistede sorun gözlemlenmedi.şuandada hiç bir sıkıntı yok.neden oldu nasıl düzeldi bende bilmiyorum ama düzeldi
                      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
                        Öncelikle merhabalar..

bendede aynı durum oldu yüksek devirde ani bir turbo kesintisi gibi motorda yığılma oluyordu.ama saniyelik 1 sn belki ama aniden gücün kesilmesi insanı tedirgin ediyordu.ama 10.000 km den sonra hiç olmadı.servistede sorun gözlemlenmedi.şuandada hiç bir sıkıntı yok.neden oldu nasıl düzeldi bende bilmiyorum ama düzeldi
                        Yazılımla anlık kasılma sorun giderildi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

yüksek devirde kesilmeler genellikle yakıt kalitesinden kaynaklanıyor diye biliyorum. Bahsettiğiniz yüksek devirde kesilip tekrar canlanma durumu A6 ve Golf'te de başımıza gelmişti. kalitesini bildiğiniz yerden yakıt almaya çalışın, bir daha yapmaz herhalde.
                          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Bilgileriniz için teşekkür ederim..

Ben benzini kaliteli yerden alıyorum.Hep ordan alıyorum şuana kadar hiç sorun çıkmamıştı ve diğer araçlarımda da ordan alıyodum onlarda yaşamıyodım.
                            2011 1.6 180 HP T. Beyaz,Siyah Tavan,Cam filmi,19 İnç jant,Navigasyon,Ledli sinyal lambası,Ayna alt ledi,Krom kapı kolu,Kapı altı logo.

http://i.hizliresim.com/LpNkQb.jpg

Yorum

İşleniyor...
                            X