Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AYNALAR AÇMA KAPAMA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AYNALAR AÇMA KAPAMA

İNSİGNİAMIN SOL AYNASI SAĞ AYNASINA GÖRE HER ZAMAN GEÇ AÇILIYOR GEÇ KAPANIYOR SİZCE PROBLEM VAR MI HİÇ BU SORUNU YAŞAYANLAR VAR MI
    İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Ynt: AYNALAR AÇMA KAPAMA

Orjinal yazı sahibi: zippo35
    İNSİGNİAMIN SOL AYNASI SAĞ AYNASINA GÖRE HER ZAMAN GEÇ AÇILIYOR GEÇ KAPANIYOR SİZCE PROBLEM VAR MI HİÇ BU SORUNU YAŞAYANLAR VAR MI

daha önce bu sorunu yaşayanlar oldu, serviste yağlama yaptırmanız gerek, ozaman düzelir...

Yorum

Bu Konuyu Ben Odak a Sormuştum. Kumanda Düğmesi Solda Olduğu ve Sağ Tarafa Giden Kablo Tesisatı Daha Uzun Olduğu İçin Reaksiyon Süresinden Dolayı Geç Açılma ve Kapanma Olduğu Cevabını Almıştım. Ancak Minimum a İndirecek Farkın Kesin Çözümünün Yağlama Olduğu Daha Önce Paylaşılmıştı Forumda.

Yorum

Aynı yavaşlık bende de var ama hiç sorun olarak düşünmemiştim önemli olan bence açılırken veya kapanırken takılarak işlemini gerçekteştirmiyorsa sorun yoktur ama takılarak işlemini yapıyorsa bu sorundur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Aynı yavaşlık bende de var ama hiç sorun olarak düşünmemiştim önemli olan bence açılırken veya kapanırken takılarak işlemini gerçekteştirmiyorsa sorun yoktur ama takılarak işlemini yapıyorsa bu sorundur
          HemFikir im.

Yorum

Bencede eğer ayna kapanmıyorsa sorundur.açIkcası aynI anda açılsa yada kapansa ne olurki
            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Problem yok rahat olun
              Insignia 1.4 Turbo Elegance

Yorum

sol tarafın bazen anahtardanda yaptığımda tam kapanamdığını sağ aynanaın tamamının kapandığını görüyorum bunun nedeni ise hep arabayı park edip sağ taranftan aynalar kapandımı diye bakıyorum gitceğim yer orda ve sol ayna hep bindiğimde yarım kapanmış oluyor herkese tşk bigün servise gidip yağlatcam
                İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Yorum

Odak in açıklaması bana pek inandırıcı gelmedi sonuçta bütün insignialarin ki solda o zaman hepsinde sag taraf geç acilirdi diye düşünüyorum. Aracinda sorun var demiyorum sadece açıklama pek inandırıcı degil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MiLeSSouND
                    Odak in açıklaması bana pek inandırıcı gelmedi sonuçta bütün insignialarin ki solda o zaman hepsinde sag taraf geç acilirdi diye düşünüyorum. Aracinda sorun var demiyorum sadece açıklama pek inandırıcı degil
                    hakikaten yahu, sanki kablodan giden elektrik değil de postacı karınca
                    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Elçiye Zeval Olmaz Beyler. Odak İletişim Bilgileri Yukarda. Belki de Bi Bildikleri Vardır ve Bunu Daha İyi Açıklayabilirler. Ama Birbirinden Bağımsız Her Ayna İçinde Ayrı Ayrı Bulunan Farklı Mekanik Düzeneğinin de, BireBir Eş Zamanlı Çalışmasını Beklemek Biraz Abartı Olabilir. Ama İki Ayna Arasında 2 Sn Gibi Bir Fark Varsa Bunu Servisine Götürmek En Doğrusu Olur.

Yorum

İşleniyor...
                      X