Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seçilen Hız Sınırı Aşıldı uyarısı.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Seçilen Hız Sınırı Aşıldı uyarısı.

Merhaba saygı değer forum arkadaşlarım abilerim kardeşlerim.

Ortalama 90-95 hızlarını geçtikten sonra ekranda şu uyarıyı veriyor. Daha önce çıkmıyordu. Bu bir özellik mi yoksa sonradan çıkan birşey mi?

Bu uyarıyı nasıl kapatabiliriz?

http://b1209.hizliresim.com/11/w/dg3l6.jpg

Ynt: Seçilen Hız Sınırı Aşıldı uyarısı.

ya config menüsünden yada sinyal kolundaki menü üzerinden kapatmak mümkündür ama tam çözümü bilemiyorum
    InsigniaTEAM

Yorum

Configden bulamadım. Sinyal menüsünde ise yağ ömrü ve 1-2 numaralı kilometre sayacı ekranı filan var. Geçen gün bizim müdür kullanmıştı arabayı o da naptım bilmiyorum dedi. Bi türlü bulamadık ayarlarını. Yarın olmadı confige tekrar bakar fabrika ayarlarına getirirm.

Yorum

Silecek Kolundaki Menu butonuna bastıktan sonra menü üzerinde hareket edin ve hız limiti ayarlarını kapatın yada ihtiyacınız olan hızı artırın sizi uyarsın hızı geçmenizi fiziki olarak engellemiyor sadece sizi uyarıyor kendini frenleyemeyenler için güzel bir özellik

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Silecek Kolundaki Menu butonuna bastıktan sonra menü üzerinde hareket edin ve hız limiti ayarlarını kapatın yada ihtiyacınız olan hızı artırın sizi uyarsın hızı geçmenizi fiziki olarak engellemiyor sadece sizi uyarıyor kendini frenleyemeyenler için güzel bir özellik
          Tesekkür ederim Fatih abi, demekki oradan gözümden kaçmış. Yarın unutmadan bakacağım. İyi geceler dilerim.

Yorum

Evet sorun çözülmüştür. Bu sayede yeni bi özellik daha öğrendim

Yorum

daha neler var bi bilsen emre ihihi
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
              X