Duyuru

Collapse
No announcement yet.

E-101 yakıt tasarruf cihazı hk.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• E-101 yakıt tasarruf cihazı hk.

arkadaşlar e-101 yakıt tasarruf cihazı kullanan,bilgisi,tasarruf sağlıyor mu vs... bilgi verirse sevinirim.
    2011 1.6 t edition elegance+sunroof+navi+carbon siyah SATILDI
    2014 1,6 ecoboost 182  ford kuga selective +panoramik cam tavan+tekno paket+navigasyon paketi

Ynt: E-101 yakıt tasarruf cihazı hk.

Bu tür sistemlerden fayda gördüğün söyleyende oluyor görmediğini söyleyenlerde oluyor

Ama benim mantığıma göre böyle basit bir aparatı büyük argeleri olan motor üretici firmalar düşünemiyormu her yıl daha düşük yakıt tüketimindeki motoru yapmak için müthiş paralar harcıyorlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir ara ben de merak sarmıştım ama tam olarak son kullanıcı olupta fayda görenle karşılaşmadım. Geneli fiyasko olarak sonuçlanmış.
      Nissan primera aracıma hidrojen sistemi taktırmıştım ve hakikaten faydası olduğunu söyleyebilirim. Bence bu tarz bişey taktıracaksanız düşünebilirsiniz.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
        Bir ara ben de merak sarmıştım ama tam olarak son kullanıcı olupta fayda görenle karşılaşmadım. Geneli fiyasko olarak sonuçlanmış.
        Nissan primera aracıma hidrojen sistemi taktırmıştım ve hakikaten faydası olduğunu söyleyebilirim. Bence bu tarz bişey taktıracaksanız düşünebilirsiniz.
        Ne kadar fayda sağladınız hidrojen sisteminden ???
        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Hidrojen sisteminden bence uzak durmak gerekli. Kazalarda çok tehlikeli oluyormuş yangın riski çok yükseliyormuş.

Yorum

İşleniyor...
          X