Duyuru

Collapse
No announcement yet.

InSP Hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• InSP Hakkında

Arkadaşlar selam,

Opel'i unutmuşuz biraz. InSp yazısının servis zamanı anlamına geldiğini biliyorum. Ancak bende şöyle bir durum var

Aracı çalıştırmadan önce kontağı yarım tur çevirince InSP yazısı çıkıyor, tam tur yapıp arıcı çalıştırdığımda bu yazı sönüyor. Benim hatırladığım kadarıyla servis zamanı gelince ekranda sürekli InSP yazması gerek, yani araç çalışırken de bu yazıyı görmem gerek. Ama bende bu şekilde değil.

Sizce neden kaynaklı olabilir?

Ynt: InSP Hakkında

Corsa'da da aynı dediğin gibiydi, kontağı açınca yazıyor sonra sönüyor (sende GTC'de oluyor diye tahmin ediyorum)
    InsigniaTEAM

Yorum

Evt çağrı GTC de oluyor. Aracın 45 bakımını yaptırmıştım yaza girerken şimdi 53 binde yani bakıma daha 7bin km var.

Astra h CDTI da hatırladığım kadarıyla servis gerekiyorsa o InsP yazısı sürekli yanık kalıyordu.

Tek aklıma gelen bu 45 bin bakımını sanayide yaptırdığım. Tech2 ile servise girdiğini yazmamış olabilirler. Ama öyle olsa daha 50binlerde falan yazması gerekirdi diye düşünüyorum.

Kafam karıştı walla

Yorum

Yazıyla ilgili bakım sırasında düzgün silme yapılmamıştır..

Yorum

Utku hocam ben de öyle düşündüm ama öyle olsa 45bini geçtikten sonrası yanması gerek değil mi bu ışığın?

Yorum

Astra H da yanıyor.Kontağı çevirince sönüyor.

Kontak anahtarını çevirmeden takın.KM tuşuna basılı tuttuktan sonra kontağı çevirin.Silinecektir.
            [CENTER][CENTER]

Yorum

Harun, sürekli yanması gerekmiyor mu yani ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
                Harun, sürekli yanması gerekmiyor mu yani ?
                Yok abi kontağı açınca insp yazısı yanıyor bi 3-5 saniye.Ondan sonra sönüyor.
                [CENTER][CENTER]

Yorum

Hmm, ben yanlış hatırlıyorum demek ki. CDTI varken sanki o yazı hep yanıyodu die hatırlıyorum. O zaman şu manuel silmeyi bir deniim. Olmadı mecbur servise gidicez

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
                    Hmm, ben yanlış hatırlıyorum demek ki. CDTI varken sanki o yazı hep yanıyodu die hatırlıyorum. O zaman şu manuel silmeyi bir deniim. Olmadı mecbur servise gidicez
                    Servise gitmene gerek yok abi.Kendin silebiliyorsun İNSP hatasını. Dediğim yöntemi dene.
                    [CENTER][CENTER]

Yorum

İşte onu denicem, ama forumlara bakrım bazılarında yazı silinmemiş. Artık o şekil silemezsem mecbur servis.

Yorum

merhaba,

ınsp yazısı kontağı ilk açtığınızda yanar ve daha sonra kendiliğinden söner, astra H araçlarda ınsp yazısını tech2 sıfırlamıyor kendiniz gösterge panelindeki km sıfırlama tuşuna basılı tutarak sıfırlayabilirsiniz. bu şekilde gitmezse fren pedalı ile km sıfırlama tutuşuna aynı anda basılı tutmayı deneyebilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
                        X