Duyuru

Collapse
No announcement yet.

start stop sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• start stop sorunu

arkadaşlar aranıza yeni katıldım henüz 2 aylık bile olmayan aracımda start stop srunu var defalarca servise gitmeme rağmen çözülemedi yeni akü denendi bir sürü güncelleme yapıldı ama o gün çalışıyor ertesi gün yok şimdi yeni beyin sipariş ettiler onu bekliyoruz ama işe yarayacağından emin değilim zaten ustada emin değil servis resmen bu konuda aciz kaldı bide son zamanlarda yol bilgisayarında emniyet kemeri takmış 3 tane insan figürü çıkıyor ustanın birine soruyorum araç kendini check ediyor diyor diğeri hatırlatma yaptığını söylüyor yani ikiside ne olduğunu bilmiyor bu konuda sizin fikirlerinizi almak isterim teşekkürler

Ynt: start stop sorunu

Geçen bi vidyoda gormustum bende o 3 emniyet kemeri resmini, o yüzden sorun olduğunu düşünmüyorum

Yorum

öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

emniyet kemeri simgeleri ilk çalıştırmada çıkar, bir süre sonra pasif oluyor diye biliyorum. sonuçta onlarda elektronik olduğu için ilk başta kontrol yapması normal.
      InsigniaTEAM

Yorum

Bende genelde arka koltuğa bir şey koyduğumda çıkıyor ama beni rahatsız etmiyor. sonuçta elektronik bir aksam sensör Le ilgili bir sorun olabilir

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Start stop sisteminin devreye giriş ve çıkışı bazen sıkıntılı olabiliyor, aracı kısa mesafe kullanmanız, hava sıcaklığı, akunun şarj durumu, klima ve diğer ekipmanların çalışıp çalışmamaları dogrudan etkiliyor bu sistemi.

Emniyet kemer işareti benim aracımda da mevcut, bir süre sonra gidiyor, ben kafaya takılacak bir durum olarak görmüyorum.

1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Yorum

merhabalar,
            start-stop sorunu benim aracımda da vardı .
            en son 10gün önce akü değiştirildi.
            su an saat gibi çalışıyor.
            bu arada 1.4 140 insignialarda 98A lık akü varmıs yalnız servis elinde olmadıgı için 72A lik akü taktı.
            98A lik akülerin bir sorunu olabilir mi bilemiyorum.
            2012 opel insignia 1.4 140hp edition elegance

Yorum

Benimde sıtar stop um 3 gundur calısmıyor.ayrıca motor sesı de degstı gıbı geldı bana dızel gıbı ses cıkarmaya basladı.yarına randevu aldım servıse göstrecegım.

ayrıca arabya tesat yaptım anfı falan taktım yenı ama oemıdme nafı cıksı olamdıgı su an beklmede duruyor.aküye anfı kablosu cekıldi bu garantiyi etkılermı acaba ?
              ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhari
                bide son zamanlarda yol bilgisayarında emniyet kemeri takmış 3 tane insan figürü çıkıyor ustanın birine soruyorum araç kendini check ediyor diyor diğeri hatırlatma yaptığını söylüyor yani ikiside ne olduğunu bilmiyor bu konuda sizin fikirlerinizi almak isterim teşekkürler
                Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                Bende genelde arka koltuğa bir şey koyduğumda çıkıyor ama beni rahatsız etmiyor. sonuçta elektronik bir aksam sensör Le ilgili bir sorun olabilir
                benim bildiğime göre: zaten koltuklarda, arka koltuklarda da, sensörler var. bu sensörler arka koltuklarda birisinin oturduğunu algılarsa ve kemeri takılı değilse ana bilgi ekranında üç sembol çıkıyor ve kemerin takılı olmadığı koltuğun işareti yanıp sönüyor.bu durumda ön koltuklar gibi sürekli ikaz olmuyor. sadece bir kez sesli ikaz veriyor, daha sonra bilgi ekranında işaret bir müddet yanıp sönüyor, menü tuşuna basınca ana ekrana tekrar dönüyor..
                MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

İşleniyor...
                X