Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her şey tamam da nedir bu lastikler ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Her şey tamam da nedir bu lastikler ?

valla degişik bi konu olmuş bende potenza var senin lastik cinsinden ama continin cinsi dandik deil ama anlamadım ben çok hızlı kullanıyo olmayasın lastik düz taban olsa dedin olabilirde yeni lastik senin dedin kdr ise bence sürüşünü degiştir
    siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
    siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
    uçan teneke fiorino

Yorum

vıperking kardeşim ustunden çıkan lastıklerı nasıl degerlendırdın
      ahmet

Yorum

Bence Potenza RE050A kesinlikle İstanbul yollarına ve Insignia'ya uygun bir lastik değil.

Çok asfalt seçiyor. Çok kaliteli olmayan yollarda çok tutarsız, her an sürpriz yapabiliyor.
        Derdi ısınmaksa, ben şehir içinde Avrupa Yakası'na geçmedikçe 30dk içinde varıyorum gitmek istediğim yere ve hiç de memnun kalmıyorum tutunmasından. Bu cehennem sıcakları başladı düzelir dedim ama pek de aman aman bir fark görmedim.
        Tutmuyor resmen, ne zaman saçmalayacağını kestiremiyorum. Birazcık oynaşınca hoop arka gidiyor.
        En büyük sürprizi E5'de Maltepe-Kadıköy istikametinde ilerlerken FSM'ye girerken yaşadım. Malum sağ virajda (yokuş yukarı olmasına rağmen sabit gazda) arkayı bıraktı.
        Minibüs yolunda Sahrayıcedid virajında ne yapacak diye biraz kurcaladım, tahminimden oldukça fazla tutunma sorunu yaşadı. Lay lay lom boş yollarda eğlenceli oluyor da geçekten yol tutuşun gerektiği anlarda ben açık yüreklilikle söyleyebilirim ki en kaliteli asfalt tipinde gitmiyorsam güvenmiyorum.
        Bu lastikler bitince yoğun araştırmalar sonucu İstanbul yollarında en iyi yol tutuşu veren, minimum ısınma ihtiyacı hisseden lastik marka/modele yöneleceğim. Nokian ve Yokohama markalarını merak ediyorum ve şans vermek istiyorum fakat daha çok zaman var değişime.

Ha bunun bir de durması var tabi. İyi asfalt değilse, ABS ile tıkır tıkır gidiyoruz.

Not: Olumsuz eleştirilerimin çoğu genelde performanslı kullanım sonucu vardığım sonuçlar.

Yorum

bu continentaller acaip lastikler benim lastikler ortalama 18000 km de ve lastikcim ön lastiklerin bittiğini söyledi hakikatende silik yırtık felan dolu lastikler anlamadım bu nasıl iş mecburen ön arka yaptım şimdi kullanıyorum öyle en azından 30000 km felan yapsaydı içim acımadan yeni lastik takardım... kullanıma bağlı olmuş olsa bile sert kullanan sürekli patiye düşen veya ESP yi kapatan biri değilim...
          2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

İşleniyor...
          X