Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uzun Far Asistanı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Uzun Far Asistanı

Ankara'dan Balıkesir'e doğru akşam saat 21:00'da yola çıktım. Akşam çıkmamın en önemli sebebi AFL farları test etmekti. Farlar çok güzel aydınlatıyor ancak uzun far asistanını birtürlü çalıştıramadım. Farlar auto konumunda ve sislerim kapalı şekilde sinyal kolunu seri bir şekilde 2 kere ileri itmeme rağmen aktif olmuyor. 700km. boyunca kendim açıp kapadım uzunluları Ne yapmamı önerirsiniz ?

Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim; 700km. boyunca aracı 90km/h hıza sabitledim. Ortalama tüketimim 6.3lt. idi. Şehir içinden çıkarken ortalama tüketim 14.4lt.'idi. Uzun yolda bu kadar az yakacağını düşünmemiştim...

Ynt: Uzun Far Asistanı

zaten aracı çalıştırdıktan sonra AFL özellikleri kendiliğinden aktif oluyor, neden manuel olarak açmaya çalıştınki?
    InsigniaTEAM

Yorum

Uzunluları kendi açıp kapamıyorki...

Yorum

kardeşim servise göster, bende de öyle bir sorun olmuştu, bi sigorta değiştirdiler düzeldi

Orjinal yazı sahibi: cagri
        zaten aracı çalıştırdıktan sonra AFL özellikleri kendiliğinden aktif oluyor, neden manuel olarak açmaya çalıştınki?
        eğer iptal ettiysen, hiçbir çalıştırmanda aktif olmuyor, illa ki iki kere hızlı ileri itip kendin alman lazım tekrar

Yorum

Hiç aktif olmadıki iptal edeyim Servise gideyimde sigortayı değiştirsinler bari...

İlginiz için teşekkürler ...

Yorum

göstergede far logosu üstünde A harfi varmıydı?
            InsigniaTEAM

Yorum

Yok o sadece kontağı ilk açtığımda tüm göstergelerle birlikte bir kaç saniye yanıp, sönüyor. Birdaha da yakamıyorum zaten...

Yorum

selektörü doğru yaptığından eminsen ya Ömer'in dediği gibi sigortaya baktıracaksın yada akü kutup başı
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  selektörü doğru yaptığından eminsen ya Ömer'in dediği gibi sigortaya baktıracaksın yada akü kutup başı
                  o da işe yarayabilir

Yorum

sol taraftaki far ayar düğmesi var hani joyistik olan.onu bi kere sola doğru çevirin dijital göstergeye bakın aktif yazıyormu yazmıyormu diye,kapalı derse kapalı konuma geçer, tekrar çevirirsiniz bu sefer uzun far asistanı aktiftir yazar.

denedinizde olmadımı bilmiyorum ama denemediyseniz bi deneyin.

bende bu şekilde oluyor, daha dün gece başıma geldi uzun yolda, selektör yaptığım için uzun far asistanı iptal oluyor, ardından bende 2 kere ittim kolu ileri aktif olmadı, ama joistikten önce kapatıp sonra tekrar auto ya aldığınızda tekrar aktif oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unqnown
                      sol taraftaki far ayar düğmesi var hani joyistik olan.onu bi kere sola doğru çevirin dijital göstergeye bakın aktif yazıyormu yazmıyormu diye,kapalı derse kapalı konuma geçer, tekrar çevirirsiniz bu sefer uzun far asistanı aktiftir yazar.

denedinizde olmadımı bilmiyorum ama denemediyseniz bi deneyin.

bende bu şekilde oluyor, daha dün gece başıma geldi uzun yolda, selektör yaptığım için uzun far asistanı iptal oluyor, ardından bende 2 kere ittim kolu ileri aktif olmadı, ama joistikten önce kapatıp sonra tekrar auto ya aldığınızda tekrar aktif oluyor.
                      araç zaten motoru kapatıp her çalıştırdığında farlar otomatik devrede oluyor, bu ya akü kutup başıyla ya da servisle çözülebilecek bir sorun

Yorum

ankara balıkesir yolunu bilmiyorum fakat yol epey karanlık olmadıktan sonra bu sistem aktif olmuyor. yani e5 ya da tem ya da izmir , bursa otoyolu gibi yollarda aktif olmaz. önünüzde herhangi bir araç varsa ya da karşıdan herhangi bir araç geliyorsa aktif olmaz.

Yorum

Bende aracımı yeni aldım fakat uzun kısa kendi yapmıyor kolu 2 kere çekmek mi gerekiyor?

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alior
                            Bende aracımı yeni aldım fakat uzun kısa kendi yapmıyor kolu 2 kere çekmek mi gerekiyor?
                            farlar açıkken yalnız auto konumda iki kere hızlı şekilde ileri itmek gerekiyor, aracınız cosmo ise tabi edition da bu donanım yok

Yorum

Arkadaşlar kolu uzuna doğru 2 kere iktirin uzun far aistani aktif yazısını görceksiniz.

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

İşleniyor...
                              X