Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fren sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• fren sesi

Dün akşam ilerlerken bir ses geldi 5 saniye felan sonra kesildi bugun arabaya bindigimde ön sag tekerden çızırtı ses geliyor hareket halindeyden bazen kesiliyor bazen aşırı ses yapıyor çevredekilerin dikkatini çekiyor aracı hemen park ettim sorun nedir sizce bir sey sürtüyor sanki
    OPEL insignia BİR nokta ALTI motor YÜZ SEKSEN beygir

Ynt: fren sesi

sesi duymadan fikir sahibi olmak çok zor maalesef..
    www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Arac sicakken yikattiniz mi

Yorum

imkan varsa sesi videoya alıp bizimle paylaşabilirseniz durumu daha net değerlendirebiliriz..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

evet dün ikindin kendim yıkamıştım arabayı ondan sonra akşam garip bir ses bugunde çızırtı

Yorum

Arac sicakkenden kastim araci kullanip fren balatalari sicakken yiladiysaniz bir ihtimal disklerinizde egilme yada catlama olmus olabilir yada sesi duymak lazim ama balatalardaki abs sensoru kisa devre yapiyo olabilir yada tekerden de gelmeyip baska bir derdi de olabilir telefonla felan sesi kaydederseniz daha net cevaplar gelicektir

Yorum

aracı yıkadım 20 metre başka yere götürüp sildim yarın baktırtacam sanayide burda opel servisi yok işi iyi bilen birini bulacaz gayri

Yorum

Ayni ses ben uzun yoldaykende oldu direksiyonu hareket ettirince kesiliyordu ses sonra kendiliğinden gecti sorun neymis burdada paylasabilirseniz mutlu olurum

Yorum

İşleniyor...
                X