Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç Arızası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Araç Arızası

Orjinal yazı sahibi: gfb1987
    Geçmiş olsun burağım :=)
    sağol kardeşim

Yorum

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Geçmiş olsun
        teşekkürler

Yorum

arkadaslar bu turbonun tam yeri nerde gorunur bir yerdemi
          bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vandetta
            arkadaslar bu turbonun tam yeri nerde gorunur bir yerdemi
            evet motor bloğun önünde aluminyum plakanın altındadır gözle göremezsiniz gerçi

Yorum

Kaputu açınca radiyatör ike motor kısmı arasında kalıyor ön tarafta salyangoz varı bir parça .
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

arkadaslar boru moru bana hikeye geldi ben gecen hafta turkiyeden almanyaya agelirken gece sirbistan da dagin basinda yapti aynisini biraz durdum baktim olmuyor burda okumustum ilahi dokunus diye kutup baslarini soktum taktim normallesti 15 20 km sonra yine yapti yine aynisini yaptim bu sefer 120 gecmedim ama patlamasin felan diye almanya sinirina kadar 120 geldim ..sonra almanyaya girince allah ne verdise patlasinda kurtilim diyeama his bisey olamdi simdi gayet normal eger hortum felan ciksa olmazdi .
                bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vandetta
                  arkadaslar boru moru bana hikeye geldi ben gecen hafta turkiyeden almanyaya agelirken gece sirbistan da dagin basinda yapti aynisini biraz durdum baktim olmuyor burda okumustum ilahi dokunus diye kutup baslarini soktum taktim normallesti 15 20 km sonra yine yapti yine aynisini yaptim bu sefer 120 gecmedim ama patlamasin felan diye almanya sinirina kadar 120 geldim ..sonra almanyaya girince allah ne verdise patlasinda kurtilim diyeama his bisey olamdi simdi gayet normal eger hortum felan ciksa olmazdi .
                  Geçmiş olsun

Sihirli yöntemin işe yaradığına sevindim

Türkiye gelmişken bir selam vermeden gitmişsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

valla haklisin fatih abi ama 2,5 haftada kaldim o surede sadece hatunun ve cocuklarin gonlunu yapmaya yetti ancak )

Yorum

Deme yaw?
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

deme yaw derken ? resme baktim soze baktim anlam veremedim .

Yorum

İşleniyor...
                        X