Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cdc400 araç ayarlarına giremiyorum lütfen yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• cdc400 araç ayarlarına giremiyorum lütfen yardım

merhaba, insignia'yı alalı 2 hafta oldu, yani bayağı yabancıyım. dün bir anda config menüsündeki araç ayarlarına girememeye başladım. park sensörlerim kapalı ikazı veriyor, bütün ayarlar değişti. ne yaptıysam bu menüye giremedim. daha önce girebiliyordum. araba çalışırken, kontak takılıyken, kontak takılı değilken denedim ancak bir türlü giremiyorum. bu konuda bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum

Ynt: cdc400 araç ayarlarına giremiyorum lütfen yardım

Öncelikle hoşgeldiniz.Kendinizi "Tanışma" bölümünde tanıtırsanız seviniriz.
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Kontak takılı değilken kullanamamanız gayet normal.Kontak yuvadan çıktığında aracın elektronik sistemleride kapanıyor.

Yorum

anahtarı takıp da denedim aynı şekilde olmadı, çalıştırdım yine olmadı, bir türlü anlayamadım.

Yorum

Affedersiniz ben yanlış okumuşum. Servis yakın ise uğrayıp baktırabilirsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ertan
          merhaba, insignia'yı alalı 2 hafta oldu, yani bayağı yabancıyım. dün bir anda config menüsündeki araç ayarlarına girememeye başladım. park sensörlerim kapalı ikazı veriyor, bütün ayarlar değişti. ne yaptıysam bu menüye giremedim. daha önce girebiliyordum. araba çalışırken, kontak takılıyken, kontak takılı değilken denedim ancak bir türlü giremiyorum. bu konuda bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum
          benzer olayı bende yaşadım istersen diğer anahtarı kullan.. orj yedek karışmıştır..

ya da akü kutup başlarını söküp takmaktan bahsediyorlar onu da deneyebilirsin
          Tapmadık asla paraya pula Ne de kahpe bizansa Ölürüz biz ES ES uğruna; Ahh bi de ŞAMPİYON OLSA..

Yorum

denemekte fayda var. bir deneyeyim bakalım, umarım işe yarar. teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ertan
              denemekte fayda var. bir deneyeyim bakalım, umarım işe yarar. teşekkürler
              bence kesin işe yarar mutlaka deneyin.Bilgisayar gibi kapatıp acınca düzeliyor bu arabalar hemen

Yorum

arkadaşlar herkese teşekkür ederim, akü kutup başlarının sökülüp takılması işe yaradı, moralim tavanda yine herkese iyi hafta sonları

Yorum

İşleniyor...
                X