Duyuru

Collapse
No announcement yet.

elektirik soketleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• elektirik soketleri

arkadaslar gecen bi gezintiye cikalim dedik .benim her zaman kulandigim buz dolabi var arac icin ,onu arabaya taktim nerye taktiysam sigaortasi atti simdiye kadarki arabalarda bole bi sorun yoktu navi felan takinca atmiyor sadece dolapta .benim sormak istedigim acaba her soketin verdigi volt baskami .?yani konsulun altindaki sadece tlfon sarj etmek icinmi ? simdi tekrar denyecegim ama yine atarsa bidaha servise gitmek istemiyorum o sigortalari gosteren resim felansa bi daha atarsa ben degistirmem icin cok makbule gecer ,...
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Ynt: elektirik soketleri

ben telefon ve fotoğraf makinesi şarj etmiştim birçok defa ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.. ama laptop falan veya uzun yollarda küçük bir kahve makinsei vs rahat çalıştırır diye düşünüyorum..

ama buzdolabı hiç denemedim

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Araba soketi 12V'luk oluyor genellikle muhtemelen buzdolabının çektiği akım arabanın izin verdiğinden daha fazla bu yüzdende sigorta atıyor.şarj aletleri fazla akım çekmediği için sıkıntı olmaz.Kısacası o arabada o ürünü kullanmanız için dönüştürücü veya başka bir buzdolabı(sizin değerlere uygun) kullanmanız gerek

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ctn1905
        Araba soketi 12V'luk oluyor genellikle muhtemelen buzdolabının çektiği akım arabanın izin verdiğinden daha fazla bu yüzdende sigorta atıyor.şarj aletleri fazla akım çekmediği için sıkıntı olmaz.Kısacası o arabada o ürünü kullanmanız için dönüştürücü veya başka bir buzdolabı(sizin değerlere uygun) kullanmanız gerek
        hoşgeldiniz, kendinizi Tanışma Bölümü nden konu açıp tanıtırsanız seviniriz

link;

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

buzdolabının çakmak ucunu kontrol et abi, benimde sadece navigasyon sigortayı attırıyordu, fişin içini açar açmaz plastik parçaları döküldü, içten parçalar kırıldığı için +/- kısadevre yapıyormuş. yalıtım yapınca düzeldi. ama bu sorunu bulana kadar da belki 10 sefer sigorta değiştirdim
          InsigniaTEAM

Yorum

cagri dostum sen bir dehasin ) arabayi senmi yaptin nedir .haketende salladim baktim icinde plastik seyler var soktum taktim gece indim denedim oldu ) bosu bosna o kadr ugrasmisiz ..tesskkurler ..
            bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

ihihi işe yaradığına sevindim dediğim gibi kısadevre varsa yalıtımda yapsaydın abi tekrar tekrar uğraştırmasın
              InsigniaTEAM

Yorum

evet cagri dedigin gibi plastik kirilmis yanlardaki demirler varya onla sigorta arasindaki bende bent sardik iki kat oldu canavar gibi sagol tekrar baska dolap alacaktim.

Yorum

bent degil plastik bant demek istedim

Yorum

İşleniyor...
                  X