Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ön camdaki kamera

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ön camdaki kamera

selamlar

opeleye sistemini neden trde kullanamiyoruz? donanim olarak camda kocaman kamera duruyor anladigim kadariyla sadece yazilim ile ilgili bir sorun var. opel turkiye neden bu konuyla ilgili bisey yapmiyor? cok mu zor bisey bu ? okadar para verip aldigimiz sistemi neden kullanamiyoruz?

Ynt: ön camdaki kamera

o kamera çalışıyor zaten, AFL'nin de bir parçası

OpelEye sadece Türkiye değil başka ülkelerde de devredışı durumda. tabela standardı, yol çizgilerinin kalitesi vs. böyle şeyler önemli etken.
    InsigniaTEAM

Yorum

birçok markanın araçlarında artık şerit takip asistanı ve öndeki araca hızla yaklaşma anında frenleme vs gibi özellikler mevcut... acaba o sistemler Türkiye'de çalışıyor mu?? mesela VW passatta, CC de falan?

İnsignia da bunlar niye yok anlamıyorum.. bugün C segmenti araçlarda bile kör nokta uyarı sistemi falan var ama ne Astra da ne İnsignia da yok bu özellikler.. sistem duruyor ama alışmıyor.. bu özelliğe sahip olan diğer markaların araçlarının sistemleri çalışıyor mu?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Insignia biturbo'da şerit takip ve öndeki araçla mesafe ölçer gibi sensör vardı makyajla birlikte tüm Insignia'larda olur belki belli olmaz
        InsigniaTEAM

Yorum

hazir kamera demisken arkadaslar bu konsolun ustundeki top gibi sey ne ise yariyor .hirsizlik seyi diyorlar ama nesil calisiyor bilgisi olan varmi?
          bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

Sanırım bundan bahsediyorsunuz ne olduğunu biliyordum fakat tam hatırlamıyorum bilen abilerim bilgiyi tazeler ya far sensörüydü yada anahtar kumandasında kilit açma , kilitleme ve bagaj fonksiyonlarını gerçekleştirmede yardımcıydı
            2016 w205 AMG

Yorum

ewet o ndan bahsediyorum

bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

konsolun içine gizlenmiş R2D2

iklim kontrollü otomatik klimanın güneş sensörü o parça.
                klima auto konumundayken güneşin açısına ve sıcaklığa göre fan hızını ayarlıyor
                InsigniaTEAM

Yorum

peki cagri kardes ..bu hirsizlik uyarisi felan diyor bazen bunun gorunen yerde biyerde biseyi varmi .ne gibi durumlarda calisiyor .benim aku bittiginde ole bisi cikiyordu .demekki bende de var diye dusunuyorum .

Yorum

hırsızlık uyarısı ve alarm sistemi resimde işaretlediğim alandaki sensörler yardımıyla çalışıyor..

İç Denetimli Alarm adı veriliyor bu sisteme;

bu sensörler yardımıyla araçta, siz aracı kilitleyip gittikten itibaren eğer araçta herhangi bir hareket veya içeride hareket eden bir nesne algılarsa, ve aracınızın camlarını açık unuttuğunuzda eğer ki camlardan içeri birisi uzanıp cüzdan telefon vs önemli eşyalarınızı almaya çalıştığı vakit, sensörler hareketi algılayıp alarm ötüyor ve sinyaller yanıp sönerek sizi uyarıyor

Not: bu sistem yalnızca Cosmo donanımlı İnsignia'larda mevcut.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İşleniyor...
                    X