Duyuru

Collapse
No announcement yet.

klima performansı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• klima performansı

2,5 ay önce 1.4 elegance edition aldım.Havalar ısındıkça klimanın yetersiz kaldığını düşünmeye başladım.Daha öceki aracım focus'du ve klimanın performansı insignia'ya göre çok daha iyiydi.Sizib de böyle bir tesbitiniz oldu mu yoksa benim araca özel bir durum mu acaba.

Ayrıca geçen gün arabayı çalıştırdığımda bütün ayarların bozulduğunu kayıtlı radyo kanallarının kaybolduğunu gördüm.Bakalım tekrar olacak mı.

Ynt: klima performansı

Klimada aktif karbon filtre kullaniliyor saglik ivin ve normal filtreye gore daha cabuk dolar doluncada klimanin performansi duser filtreyi degistirin sorun gider

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

iki yılı aşkın süredir aracımı kullanıyorum ama klimanın performansı beni hiç zora sokmadı.. gaz bile ekletmedim..

bence bir servise gidip klima gazını kontrol ettirin, azalmışsa ekletin sıkıntı olmaz..

radyo ayarları mı bozuldu sadece?

sanırım siz başka bir sayfaya geçtiniz.. o bende de bir ara olmuştu, kaydettiğim radyo kanallarını bulamamıştım ama bizim araçlarımızda eski araçlardaki gibi 6 kanal hafızası yok, radyo ayarlarında tam hatırlamıyorum menüsünü ama 1-2-3-4-5-6 vs bir menü olmacaktı, ordan 1 i seçerseniz sıkıntı olmayacak

karışık oldu biraz, anlatamadım ama o menünün tam adını hatırlamıyorum... zaten sizin kayıtlarınız duruyodur, direksiyonun üzerindeki SRC tuşuna tıklayın sırasıyla, size ait radyo listesi gelecektir..

birden fazla kanal listesi ayarlanabiliyor araçlarımızda.. ve muhtemelen sizin radyo ayarlarında da 1 değilde, başka bir rakam işaretlidir.. 2 veya 3 vs.. siz onu 1 i işaretleyin.. radyo ayarlarına girince görürsünüz o menüyü tam adını hatırlamıyorum.. umarım yardımcı olabilmişimdir...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bugün Antalya 46 dereceyi gördü klima resmen sıcak üfledi bir süre, açıkçası bende artık klimanın yetmediğini düşünmeye başladım

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Klimada aktif karbon filtre kullaniliyor saglik ivin ve normal filtreye gore daha cabuk dolar doluncada klimanin performansi duser filtreyi degistirin sorun gider
          araç henüz 2,5 aylık.bu kadar kısa sürede filtre dolmaz.doluyorsa zaten sorun var demektir.bir ihtimal gazı yetersiz olması olabilir ama bence klimanın güc bu kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            iki yılı aşkın süredir aracımı kullanıyorum ama klimanın performansı beni hiç zora sokmadı.. gaz bile ekletmedim..

bence bir servise gidip klima gazını kontrol ettirin, azalmışsa ekletin sıkıntı olmaz..

radyo ayarları mı bozuldu sadece?

sanırım siz başka bir sayfaya geçtiniz.. o bende de bir ara olmuştu, kaydettiğim radyo kanallarını bulamamıştım ama bizim araçlarımızda eski araçlardaki gibi 6 kanal hafızası yok, radyo ayarlarında tam hatırlamıyorum menüsünü ama 1-2-3-4-5-6 vs bir menü olmacaktı, ordan 1 i seçerseniz sıkıntı olmayacak

karışık oldu biraz, anlatamadım ama o menünün tam adını hatırlamıyorum... zaten sizin kayıtlarınız duruyodur, direksiyonun üzerindeki SRC tuşuna tıklayın sırasıyla, size ait radyo listesi gelecektir..

birden fazla kanal listesi ayarlanabiliyor araçlarımızda.. ve muhtemelen sizin radyo ayarlarında da 1 değilde, başka bir rakam işaretlidir.. 2 veya 3 vs.. siz onu 1 i işaretleyin.. radyo ayarlarına girince görürsünüz o menüyü tam adını hatırlamıyorum.. umarım yardımcı olabilmişimdir...

Sadece radyo değil bütün kullanıcı ayarları bozulup fabrika ayarlarına dönmüştü.

Yorum

Klima da problem olduğunu düşünmüyorum. 41 derece de ben 21 dereceye ayarlamıştım, hanım üşüdü ve camı açtırdı
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Bendede 1.4t var klima buz gibi yapıyor içeriyi .servise baktirin
                2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

aynen klima gayet yeterli ama bir ford kliması gibi değil.gerçekten fordların kliması çok iyi.ve ben 1.6 t kullandığım halde performans belirgin şekilde etkileniyor vede yakıt 1-1,5 lt artıyor.
                  bir dizel araç gibi değil bariz performans baltalanıyor
                  2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                  2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

bencede yeterli burada 37 derece sicaklik 19 da 2 seviyede calistiririm benimde esim cok soguk oldu kapat sunu der
                    BMW 530 D gran turismo

Yorum

Klima gazını ölçtürün. Kaputun altına olması gereken miktar yazıyor. Aracınız garantili ise servis ücretsiz yapacaktır bu işlermi.

Yanlız dikkat iç probu dışa, dış probu içe koymasınlar
                      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

BENCEDE KLİMANIN PERFORMANSI GAYET başarılı bi gaz miktarını ölçtürün derim
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

aracım 1200 km ama klima donduruyor resmen bir servise baktırın bencede
                          2011 Beyaz ınsıgnıa 1.6 180 bg cosmo + Flexride şase

Yorum

İşleniyor...
                          X