Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düz vitesmi?, Otomatik Vitesmi ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Düz vitesmi?, Otomatik Vitesmi ?

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
    active select tiptronic mi oluyor insignia da yoktu sanırım.yeni mi çıkardılar?
    1.6'ları incelersen tabi yok dersin 2.0'dan itibaren var
    InsigniaTEAM

Yorum

yeni astrada var 1.6 t lerde, maddi sorun yoksa insigniada taktırırsın money god

Yorum

otomatik vitesi insanı şişmanlatır ve araç kullanma zevki alınmaz, mertgp kardeşimin dediği gibi smg dsg pdk gelmedikten sonra otomatik vites alınmaz, geleneksel otomatik vitesler çok sıradan gaza bas git frene bas dur ama manuelde herşey senin kontrolünde, daha hızlı vites değiştiriyorsun ve tüm devir bandını kullanabiliyorsun , otomatiğe karşımıyım? hayır değilim ama 45'e kadar manuel kullanırım gibi

Yorum

Abimin isteğiyle otomatik aldık.O kullanırken zevk alıyor ama ben hiç sevmiyorum.Kendim istediğim viteste giderim.İstediğim gibi ara gazımı çekerim Birde aracı ilk kullanırken manuel daha seri oluyor.Otomatikte P ye almadan anahtarı çıkarmıyor.hemen hareket etmiyor. vs. vs. Devamlı uzun yolculuklar yapanlar için rahat olabilir ama kullanırken zevk almak isteyenler için facia :P

Yorum

Kesinlikle manuel, geçen gün bizim otomatik vites yarisi şehir içinde kullanırken resmen uyudum, şaka değil .yani gerçekten kapandı gözlerim.. bir silkinip kendime geldim ve otomatiğin bana göre olmadığına kesin olarak inandım
            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

2 vites olsun düz olsun (onlarda 3. ve 4. vites olsun )

Yorum

active select şanzımandan gayet memnunum sadece gecikme sorunu var onuda sprint booster taktırıp atlatıcam,zaten sıkılınca manuel modda red line sokup arabayı bağırta biliyorum gerisi pek mühim değil
                insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

İşleniyor...
                X