Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acilll yardim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• acilll yardim

arkadaslar dun arabayi cektim kkitledim hersey normaldi .sabah calistirim dedim hirzislik bilemm nesi kontrol edin diyor gostergedeki isilklar gelip gidiyor marja basincada tik diye bi ses geliyor dediginiz gibi aküyü soktum taktim bi tarafini ama yine ayni sonra sag cami kaldir indir yaziyor ama cam kalkip inmiyor yardinmci bilgisi olan arkadaslari bekliyorum
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Ynt: acilll yardim

Kontağı çıkarın tekrar takın sorun kalmaz devam ediyorsa akü kutup başını söküp takın sorun yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

usta kontak ahahtarimi onu cok denedim aküdende eksi olani cikarip bir dakka felan hemen taktim yine ayni
      bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

selam aracınızın muhtamelen aküsü bitmiş takviye yapın çalışır çalışmaz ise isterseniz telden görüşelim 05335010032 mastertech gültekin usta

Yorum

abi tesskurler verdigin bilgiler icin deneyip seni arayacam

Yorum

gültekin abi aynen dedigin gibimis ara kablo felan calistirdim sonra servise goturdum akuyu olctu bir saat calisin dedi yine pararsa akü takmamiz lazim dedi yarin bakacam artik tesekkurler adamin everestisin abi valla fatih abi sanada cok teseekurler

Yorum

rica ederim sorun giderildiğine sevindim ama yinede akü kontolünde olsun arızalı olabilir tmr

Yorum

arizali zaten abi sabah yine baktim calismadi yenisini alacam servisteki usta demisti sabah yine bak calismasa yeni takariz diye ama bir gecede neden bitiryor onu merak ediyorum isiklara felan iyice baktim kapalimi diye kapaliydi.herhanhangi bisede bagli degil .sarz dinamosunu da bakti calisiyor .

Yorum

Aküde Teknik bir arıza vardır yada araca sonradan takılan müzik sistemi ve ya başka birşey varmı yoksa akü problemli demektir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sayın fatih beyin dediği gibide olabilir açık kalmış bir tüketici veya kaçak yapan bir ünitede olabilir kaçak kontrolu dediğimiz bir kontrol var onu da yapsın arkadaşlar tmr

Yorum

İşleniyor...
                    X