Duyuru

Collapse
No announcement yet.

motordan gelen ugultu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• motordan gelen ugultu

arkadaslar benim bir sorum olacak alacagim insignia 2.0 cdti i yi test surusu yaparken otobahnda motorundan gaz verince ince islik gibi ses gelyior bu normalmi
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Ynt: motordan gelen ugultu

Turbo sesi olabilir sesi kayıt yapıp paylaşırsanız güzel olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

turbo sesi, normaldir

Yorum

isallah dediginiz gibidir gelince duyulurmu camerada bilmem ama cekip paylasacagim benim obur arbadada var di turbo sanirim bmw 525 d ama ole se gelmyiordu yani benim demk istegim turbo sorun yada ne bilim sizinkinde de varmi o ses
        bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

bizim arabalarımız da o sesi çıkarıyor, bazı araçlar da çok belli olur bazı araçlar da sesi bayağı az çıkar, insignialar turbo seslerini bayağı bir şekilde belli ediyor, 525d de de turbo var fakat içeri fazla almaz o sesini, sonuç olarak sıfırı 300 bin lira gibi bir etikete sahip olan araç sesini içeri almamalı

Yorum

tamam sagol icim rahatladi

Yorum

İşleniyor...
            X