Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Frenlerden gelen ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Frenlerden gelen ses

arkadaşlar her frenlemede ses gelıyor daha oncede oldu geçti ama sımdı tekrarladı servıse bırakmıstım debrıyaj pedalı degısımı ıcın bunu da bıldırdım ancak hıc bır ıslem yapmamıslar bırde 4 gun kaldı servıste ınsan bı bakar bu sesın sebebı nedır acaba

Ynt: Frenlerden gelen ses

her araçtan arada sırada fren sesi gelebilir. makyajlı C serisi yeni çıktığı zamanlarda yani yeni alınmış bir Mercedes bile yanımda fren yaparken balatalar öttü, zaman zaman böyle şeyler oluyor.
    ama normalin dışında bir durum varsa servisin bakması iyi olur
    InsigniaTEAM

Yorum

zaman zaman degıl yuksek hızda frenleyınce ses yok yavasken frenleyınce ses var bu arac benı cıldırttı yavas gıdınce problem cıkarıyor

Yorum

Çok nadir oluyor o gözlemlemeye devam et problem olmadığını anlıyıcaksın
        2016 w205 AMG

Yorum

bugun egımlı bır yerde trafık vardı sesten basım agrıdı en sonunda camı kapattım muzık dınlemeye başladım

Yorum

Aynı Problem bendede mevcut ancak 2 kere balata ve disk değişti hala aynı,özellikle sıcak havalarda yapıyor..

Yorum

bu fren sesi için bende servise gittim yok bişey diyolar.bende alıştım artık bazen hiç ses gelmiyor bazen durmaya yakın hafiften ses yapıyor.zamanla umursamıyorsunuz sizde alışırsınızx yakında
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

sıcak havalar sanırım benım korkum yarın oburgun tutmamazlık yaparsa dıye

Yorum

benim araçdada oluyor ara sıra yalnız hep böyle kırmızı ışıga duracagımda bide kaldırımdan geçen kızlar ses çıkınca arabaya bakıyor insignada gizli bi özellikmi bilmiyorum dikkatleri üzerine çekiyor araç
                  OPEL insignia BİR nokta ALTI motor YÜZ SEKSEN beygir

Yorum

Arkadaslar bu olabilecek bir problem...Ozelilkle sicaklik degisimleinde oluyor. ancak bazen de balata bitmeye yakinken oluyor. gecen gun jantlari yenilerken ses geliyor diye ustaya sordugumda ,balatalara bakarmisin dedigimde daha balatalrimin sifir gibi oldugunu soyledi. Sonrasinda havlar isinica ses ortadan kalakti...sorun degil yani...Ancak arac uzun km oldugu halde balata degisimi yapilmamissa balata bitiyor olabilir...

Yorum

abi araç daha 14.000 de bıtmez herhalde balata

Yorum

ah bu frenler aynı dert bendede başladı
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

tiz gelen ses her araçta olabilir, balataların bitmesine doğru bu ses daha da belirginleşir, eğer diskler eğri ya da üstünde çizilme varsa çıkan ses daha farklı olur.

Yorum

bendede frenler ötüyordu balatalar garantiden değişince ses kalmadı

Yorum

fren diskleri va balatalar değişince problem kalmıyor. Fakat garantiden değişme konusunda sıkıntı yaşanabilir
                              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

İşleniyor...
                              X