Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ruhsat Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ruhsat Konusu

Ben Ruhsatımı Hep Arabada Bırakıyorum Kaskoda var en fullü araba çalınırsa fln benden ruhsatı niye yanına almadın diye sorarlarmı yoksa almam gerekmiyor mu siz nasıl yapıyorsunuz görüşleriniz çok önemli benim için
    İNSİGNİA2010  1.6 TURBO COSMO + NAVİGASYON PAKET SİYAH

Ynt: Ruhsat Konusu

Orjinal yazı sahibi: zippo35
    Ben Ruhsatımı Hep Arabada Bırakıyorum Kaskoda var en fullü araba çalınırsa fln benden ruhsatı niye yanına almadın diye orarlarmı yoksa almam gerekmiyor mu siz nasıl yapıyorsunuz görüşleriniz çok önemli benim için
    Sonuçta kaskoda tüm bilgiler mevcut doğal olaraktan bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum..

Yorum

Bende devamlı araçta bırakıyorum. Ama çevremdekiler araç çalındığı taktirde ruhsatta çalınırsa Kasko karşılamaz diyorlar. Bir keresinde arkadasımın tanıdığı aracını otopark gorevlisine teslim etmiş , anahtarı alan görevli aracı çalmış . Kasko anahtarı kendin verdin diye zararı karşılamak istememişti . Allah'tan araç bulununca sorun kalmadı .

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ruhsat arabada bulunursa kasko nedeli karsilamaz diye bir kaide yok.Ancak ;
        ruhsat arabada bulunmuyor ise hirsiz olasi ilk polis uygulama noktasinda yakayi daha kolay ele verir.
        Aracta birakmamakta fayda var.
        1.4 140 hp

Yorum

hiç bırakmam, ben nereye ruhsat oraya aynı cüzdan gibi
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            +1
            2016 w205 AMG

Yorum

kasko araç çalındıgı zaman sizden ruhsatı neden yanınıza almadınız demez bu yüzden ruhsatı yanınıza almanıza gerek yok
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

kaskoya çalıntı ihbarı yapacaksanız tüm anahtarları ister. ruhsat kaybında sorun yok. ama anahtar kayıpsa sıkıntı olabilir..
                (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Bizim ülkemizde herşey bakkal cüzdanı gibinüfus cüzdanlarımız öyle ruhsatlar öyle allahtan pasaportu düzelttiler örneğin bulgaristanda ben 2003te vatandaş olduğumdan beri benim bildiğim şuan türkiyenin geçmeye çalıştığı ama kaç senedir geçemediği kredi kartı şeklinde olanlardan ruhsatta ondan daha küçük ve ince yani çok kolay taşınabilir elektronik bizim trdekini nereye koysan baya bir yer kaplayacak malesef kredi kartı gibi olsa herkez rahat rahat yanında taşısın
                  '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                  '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

ruhsat araç içinde bulunursa çalınma durumunda polis kontrol noktasından geçer,ancak araçta bulunmaz ise ruhsatı olmayan araç bağlanır.araç içinde olmaması vede bırakılmaması iyi olur.

Yorum

Herzaman arabamdadir hic cikarmam gerek yok.sonucta calindigi an plakadan calinti duyurusu yapilcak ruhsati olsa da olmasa da polis gordgu an baglar arabayi hirsiz isin ruhsatinda degil zaten.hem benim ruhsati bulamaz kolay kolay arabada.kol daya desteginin ic tarafina sıkıştırdım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
                        +1
                        hayatttaaa arabada bırakmam ... 17 yaşından beri aktif araba kullanırım.. hiç arabada bırakmadım.. unutursam döner alırım... polis çevirince arkadaşımın arabası der geçer gider adam.. ayrıca kaskolar bedeli vermemek için 1000 takla atıyor, burası türkiye ne olur ne olmaz..ayrıca ruhsatın kopyalanıp sahtesinin yapılması, şase numarasının alınması, bu numarayı çalıntı arabalara vermeleri daha neler neler...
                        180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

bırakmamak iyide kocaman şeyide elinde dolandırmak hoş olmuyor. keşke tc kimlik kartı , ruhsat , pasaport vs. kredikartı büyüklüğünde ve şeklinde olsa cüzdanda mis gibi olurdu.
                          2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

Kasko açısından ruhsatın araçta olması önemli değil.Eğer iki anahtarda sizdeyse sorun yok.
                            Yani anahtarınızı kesinlikle otopark görevlisine teslim etmeyin.
                            Teslim ederseniz aracınızın çalınması durumunda
                            dolandırılmış oluyorsunuz ve bu durumda da sigorta şirketi size ödeme yapmıyor.Anahtarınızı
                            araç üzerinde de unutmayın!!!

Yorum

kafa nereye biz oraya demek geldi içimden

ruhsatı çıkarken alırdım, amma ruhsatı arabada nereye bıraktığımı hatırlamıyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X