Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia direksiyon

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia direksiyon

slm benim araç 2010 model 68000 kmde bugun abinin biri direksiyonun sert oldugunu söyledi kendi 2006 dizel passat kullanıyor benim aracın direksiyonu çok yumuşak dedi sormak istedim sonra aracı kullandı 1,6 motor 180 beygir deyince şasırdı bende alacam dedi çok hoşuna gitti insignia bütün insignialardamı böyle aracı geçen hafta aldım yeni yeni alısıyorum
    OPEL insignia BİR nokta ALTI motor YÜZ SEKSEN beygir

Ynt: insignia direksiyon

hidrolik yağı eksilmiştir, eklersen yumuşar

Yorum

Rahatsızlık verecek kadar sert değil. Fakat evet biraz daha sert....
      Lastikleri de kontrol ediniz. 18 inch lastiklerde Hava basıncı 32 - 34 arası olmalıdır.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

abi lastikleri 17 inç pirelli P7 lastik var sanki inik gibi lastıkler ondanda olabilirmi yarın bi baktırtayım birde aracımın rengi gri geçiyor ruhsatta yalnız tam ismi nedir anlamadım füme degilde anlamadım

Yorum

teknik gri renk, ama opelin verdiği isim bu, ruhsatta da böyle geçer, lastik basınçlarını Nurettin abimizin dediği ayarda yaptır, hatta 34 yap, kafan rahat olsun sert olması daha iyi güven verir, arabayı bir bayan kullanmayacaksa varsın biraz sert olsun

Yorum

sagol ömer abi renginide ögrendik bakalım daha neler ögrenecegiz araba galeride dükkan içinde duruyordu lastikler inmiş olabilir diye düşünüyorum olsun sert olsun abi bayan kullanmıyor arabayı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sahin.
              sagol ömer abi renginide ögrendik bakalım daha neler ögrenecegiz araba galeride dükkan içinde duruyordu lastikler inmiş olabilir diye düşünüyorum olsun sert olsun abi bayan kullanmıyor arabayı
              rica ederim direksiyon sert olunca yüksek hızlarda güven verir, o yüzden daha iyi öğreneceğimiz çok şey var bu araba hakkında, http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=1931.0 burda aradığın bütün soruların cevabını bulabilirsin, ayrıntılarıyla mevcut

Yorum

İşleniyor...
              X