Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AFL arızası?...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AFL arızası?...

bugün işten gelirken sarı bi ışık yanık geldim göstergede far olduğu açıktı zaten,baktım dönüşlerde sıkıntı yok viraj aydınlatıyo ama selektör yapamıyorum dedim tamam gitti far acaba kaça yaparlar falan kafamda milyon tane soru moral bi anda sıfır ağır ağır geldim sağdan sağdan herkes geçti beni ,neyse park ettim arabayı stop ettim çevirdim kontağı aynı,tekrar,bi tekrar daha baktım çalışıyo ışık söndü uzunlar çalışıyo sıkıntısı yok vs de bu arabada bi sıkıntı olmadığı anlamınamı gelir yoksa aynı şeyi tekrar yaşarmıyım acaba vardır illa benzer bişeyler yaşayan....?
    2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Ynt: AFL arızası?...

Afl Sistemi otomatik bir yapıya sahip yükseklik ayarını otomatik yapıyor mutlaka kararsız kalmıştır bu sebepten sorun yaşatmıştır ama Afl ile ilgili şimdiye kadar forumca çok birşey çıkmadı eğer tekrarlarsa Akünün kutup başını söküp takın yine işe yaramazsa servise gidin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sihirli formülü denemenizde fayda var
      2015 leon fr

Yorum

aynen far ayarını otomatik yapıyo farkındayım yokuştan aldım arabayı ama bi etkisi olmaz heralde.Düzelmeseydi kutup başı sökünce sıkıntı doğarmı tarzı bi başlık açıcaktım zaten sıfırlanmalar falan oluyo diye
        umarım basit bişeydir teşekkürler.
        2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Bende de son 3 aydır 3 kez "afl servis gerekli" diye bir uyariı beliriyordu. Motoru durdurup aracı yeniden çıştırınca ikaz gidiyordu. Ben de acele bir şekilde kontağı çevirip "kontrol ediliyor" ibaresi sönmeden anahtarı çevirmeme bağlıyordum. Şu anda ataköy servisteyim. Sürücü koltuğu ısıtma özelliği ile ilgili kampanyadan faydalanmak için gelmişken ustaya bi sorayım dedim. Anahtarla bi ilgisi olamayacağını, farlardan birinin gidici olduğunu söyledi. Xenonlar çalışmak için içinde gaz oluşturuyormuş ve bu gaz bir kaçak ya da temassızlık yüzünden bazen çok kısa bi süre çalışmazsa bu ikazı alacağımı söyledi. Arıza çok kısa bir süre içinde olduğu için, hangi farda sorun olduğunu bizim anlayıp servise öyle gelmem gerektiğini söyledi. E bu araçlar arıza kaydı almıyor muydu?
          Bu arada farın tanesi 350 tl civarıymış.
          2009 1.6T Cosmo, DVD800, 19"Jant, Sunroof, Infinity, Siyah Deri Döşeme, FlexRide, Panacotta Gri

Yorum

geçmiş olsun inş en kısa zamanda düzelir hepimizin başına geliyor bu tarz sorunlar çözemediler şu aracı

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

vay arkadaş bu kutup başı olmasa ne olacak bu arabanın durumu bilmiyorum ihihi
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
              X