Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Koltuk ve sag kapidan gelen ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Koltuk ve sag kapidan gelen ses

Koltuga yaslaninca gicirti gibi ses geliyor birde hafif puruzlu bir zemine girdigimde sag kapidan takirti geliyor ama nerden geldigini bulamadim bilgisi olan var mi birde koltuk garantiye dahil mi

Ynt: Koltuk ve sag kapidan gelen ses

sağ kapıdan geldiğini sandığınız ses tavan aydınlatmalarının olduğu yerdeki orta ve en sondaki delikli kapaktan geliyor olabilir.tıkırtılı yoda o sesler gelirken bir elinizle o kapaklara destek yapıp sesin kesilip kesilmediğine bir bakın.bende aynı sesleri hep sağ kapıdan sanmıştım ve uzun uğraşlar sonu o kapakları keşfettim .şimdi hepsini söküp kenarlarını çift taraflı bant ile döşeyip yapıştırdım tıkırtı falan hiç ses kalmadı.ama kapıların cama temas yüzeyleri ve gösterge saatlerinden gelen cızırtılara hala çözüm bulamadım
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Ynt: Koltuk ve sag kapidan gelen ses

Merhaba,

koltuk mekanizmasında zaman zaman gıcırtı gelebilir, yağlanması gerekkiyor servise götürebilirseniz size yardımcı olacaklardır, iç dikiz ayna plastiklerinden, iç aydınlatma kapaklarından, kapı ayarından veya cam mekanizmasından gelebilir sesi duyup test etmek gerekiyor.

Yorum

İşleniyor...
      X