Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Modellerde Spor Egzoz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2012 Modellerde Spor Egzoz

Merhaba iyi forumlar,

Kısmetse yarın 2012 Model İnsignia 1.6T Cosmo'muzu almaya gideceğiz de . Benim aklıma takılan forumlardan okuduğum kadarıyla 1.6 Turbolar'da spor egzoz olmayacakmış. Bu gerçekten üzdü beni . İnsignia'yı gösteren şeylerden biri de spor egzozlar idi. Şimdi dizel insignialar gibi egzoz görünmeyecek mi ? angry

Ynt: 2012 Modellerde Spor Egzoz

Muhtemelen öyle....

Yorum

Şimdi öğrendim bize verecekleri ikinci altı ayın insigniası olduğu için spor egzoz varmış. Ya olmasaydı bile yaptıracaktık ama orjinali gibi duracak mıydı o kafama takılmıştı.

Yorum

Hayırlı olsun....Güle güle kullanın

Yorum

Teşekkürler yakın zamanda fotoğraflarla aranıza katılacağız.

Yorum

hayırlı olsun, sayenizde egzozun da geri döndüğünü öğrenmiş olduk umarım dediğiniz gibi krom egzozlu gelir
            InsigniaTEAM

Yorum

hayırlı olsun
              2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

evet bu spor egzost bencede olmassa olmazlardan ama fazla üzülmeyin egzost yoksabile sonradan taktırırsınız
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  hayırlı olsun, sayenizde egzozun da geri döndüğünü öğrenmiş olduk umarım dediğiniz gibi krom egzozlu gelir
                  Sanırım Ocak sonrası insignialarda olmayacakmış egzoz. Bize vereceği 2011 yılının haziran sonrası insigniası. Yani o egzozlar insignia'yı passat ve mondeodan ayıran en önemli tasarım ürünüydü.

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                  evet bu spor egzost bencede olmassa olmazlardan ama fazla üzülmeyin egzost yoksabile sonradan taktırırsınız
                  sonradan yaptırmayı planlıyorduk zaten çünkü insignia'yı daha da güzel gösteren o krom egzozlar aslında. Fazla takıntılı olabilirim ama egzoz olmazsa olmazlarıdır insignianın.

Yorum

Fotoğrafları atabilir misiniz acaba?

Yorum

egzozların yeni gelen İnsignia larda kaldırılacağını bende okumuştum forumdan ama bayiye sorduğumda öyle birşey yok dediler.

benim bildiğim yalnızca Edition 1.4 T ve 1.6 T lerde krom kaplı spor egzoz olmayacak. Cosmo lardaki spor çift egzoz hep olacak.. egzozlar sadece Cosmo donanımla orjinal halde gelmeye devam edecek..

egzozları ve bagaj kapağındaki TURBO yazıları kaldırılan İnsignia modelleri yeni gelen ve gelecek tüm Edition donanımlı modeller..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

o zaman su anki edition sahipleri bende olmak üzere şanslıyız.. bi yandan da üzücü, böyle arabalarda bu tarz önemli detayları kaldırmak...
                        2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

krom agzos yok artık ben ben aralık sonu satın aldım ocak 9 da teslim aldım cosmo çift egzos var ama krom kaplama yok bilgilerinize
                          06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferhanaltunel
                            krom agzos yok artık ben ben aralık sonu satın aldım ocak 9 da teslim aldım cosmo çift egzos var ama krom kaplama yok bilgilerinize
                            Ferhan abi keşke resim koyabilsen valla süper olur zaten 2012 model 1.6 Turbo kullanıcısı baya az.. hele hele 1.4 Turbo lar çıktı çıkalı nerdeyse Cosmo satışları yarı yarıya indi.. onun için öyle sokaklarda falanda göremiyoruz krom kaplı olmayan ama çift egzozlu Cosmo ları..

abi sana zahmet eğer resim koyabilirsen birkaç tane, hani bizde 2012 Cosmo ların egzozlarında yapılan değişikliği daha net görürüz

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Murat abi egzozların uçları yok.tamponun altına saklamışlar dizellerdeki gibi.

Yorum

İşleniyor...
                              X