Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Plakam çıktı.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Plakam çıktı.

Plakamı aracı aldığımda plakalığı çıkartıp kavis verdirtip ön tampona yapıştırmışlardı ama galiba sağ tarafını iyi yapıştırmamışlar pörtledi. Nasıl geri yapıştırabilirim servise gitmeye üşeniyorum 1 aydır yarısı çıkık yarısı takılı dolaşıyorum. Çok da zor birşey değil gibi bu yüzden park sensörlerimde delirdi kullanamıyorum. 404 yapıştırıcı alıp yapıştırmıştım bir kere ama gene çıktı bu sefer kökten bir çözüm bulmam lazım
    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Ynt: Plakam çıktı.

yapı marketlerden metali metale yapıştırmak için olan çift taraflı bantlardan alıp yapıştırabilirsiniz.
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

çift taraflı bant + siyah silikon var onlardanda sürün çıkmaz bir daha kolay kolay
      Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
      GIBBON

Yorum

Bu siyah cam silikonları oluyor ondan plakana az birşey sür ve aracın plaka yuvalıklarına tak 7 sülalen çekse o plaka çıkmaz kolay kolay
        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
          Bu siyah cam silikonları oluyor ondan plakana az birşey sür ve aracın plaka yuvalıklarına tak 7 sülalen çekse o plaka çıkmaz kolay kolay
          primer çekilmeden olmaz
          2015 leon fr

Yorum

oto camcısına git plakanın açık olan yerine primer sürsün sonrada bir miktar siler sürer kuruduktan sonra çıkarmanın imkanı yok araban iki ayrılır ama o plaka ordan ayrılmaz sadece cam kesme teliyle çıkarabilirsin
            2015 leon fr

Yorum

ya sonradan plakanın değişmesi icap ederse
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

cam kesme teliyle çıkartabilirsin araca zarar vermeden
                2015 leon fr

Yorum

daha önce sıcak silikonla mı yapıştırdılar? çünkü sıcak silikonla yapışanın düştüğünü gördüm ama siyah silikonun düştüğünü hiç görmedim
                  bence tamamen sök, eski silikonu temizle, yerine I I I şeklinde çift taraflı bant ve silikon sür. yani bir bant bir silikon bir bant bir silikon.
                  silikon donana kadar çift taraflı bant plakayı sabit tutacak. zaten sadece bant bile olsa uzun süre özelliğini kaybetmez.
                  bu şekilde 5dk.da kendi başına bile halledersin

InsigniaTEAM

Yorum

verdiğiniz öneriler için teşekkür ederim havalar biraz ısınsın denicem şimdilik çıkık çıkık idare edelim
                    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

bence cif taraflı bant ve siyah silikon
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

plakanın tüm kenarlarını çift taraflı bant ve çağrı bey kardeşimin resmindeki dikey şekilde gene çit taraflı bant yaparsanız bir daha top atsalar birşey olmaz ben öyle yaptım.iyi akşamlar
                        06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

İşleniyor...
                        X