Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sağ Ön Cam çalışmıyor...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sağ Ön Cam çalışmıyor...

Herkese selamlar, uzun zamandır başlıkta belirttiğim gibi sağ cam açılmıyor. Kumanda, sol kapıdan ve sağ kapıdan hiçbir şekilde tepki vermiyor. Sağ cam düğmesinde ki kırmızı ışık yanıyor yani tesisata elektrik geliyor. Sağ kapı açıldığında iç aydınlatma yanmıyor, araştırmalarıma göre cam motoru üzerinde bir kart var onun arızasında bu şekilde oluyormuş. Ancak kart tek başına satılmıyor, komple cam mekanizması ile satılıyor ve uçuk rakamlar telaffuz ediliyor. Daha önce başına gelmiş ve çözüm üretmiş arkadaşlardan yardım talep ediyorum.
    İyi forumlar dilerim...
    Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
    +DVD 800 Navi
    +19" Jant
    +Prins Vsı 1.0

Geçmiş olsun. Anlattıklarınızdan çıkarımla ya çıkma bulunacak ya da elektronik devre tamiri yapan bir yerde çözüm aranacak. İnşallah zahmetsizce çözersiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Ben bu durumda olsam cam motoru üzerindeki bahsettiğiniz kartı tamir ettirmek için elimden geleni yapardım.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Benimde sağ arka camda benzer sorun var . Cam açılmaya çalışıyor ama açılmıyor sıkışmış gibi . Motoru çalışıyor duyuyorum ama hareket yok .

Yorum

Selamlar ,geçiş olsun Oto camıya götürdünüzmü ? genelde hallederler bu işşleri eminim çok basit bir arızası vardır. Cam motoruna gelen elektrik hattı ile tuşa gelen farklı diye biliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Karaali View Post
            Benimde sağ arka camda benzer sorun var . Cam açılmaya çalışıyor ama açılmıyor sıkışmış gibi . Motoru çalışıyor duyuyorum ama hareket yok .
            Sizin sorun daha farklı cam motorunun üzerinde dişli var kasnak tel tahriği ile camı hareket ettiriyor. Tüm aksamın kontrol edilmesi lazım.
            Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
            +DVD 800 Navi
            +19" Jant
            +Prins Vsı 1.0

Yorum

İşleniyor...
            X