Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Triger Değişimi ve Yağ pompası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Triger Değişimi ve Yağ pompası

Merhaba arkadaşlar Aracıma triger bakımı yaptırmak istiyorum ancak İzmir ve Manisa da güvenebileceği bir usta arıyorum Yardımcı olur musunuz?
    Öte yandan triger değişiminde yağ pompası değiştiren oldu mu? Sorduğum usta değişmesi lazım diyor ama pompa fiyatına da 18 bin diyor.

Selamlar , genelde yağ pompası da değiştiriliyor , Youtube meşhur Nisa oto var , ulaşın gerçek maliyeti oradan ğrenebilirisniz.

Yorum

Nisa otoyu aradım ama açmadı Tek parçanın 18 bin olması canımı sıktı açıkçası Ne yapacağıma karar veremedim Hayırlısı bakalım İnsignia Facebook grubunun Ankara’da anlaşmalı olduğu bir usta var ona götüreceğim muhtemelen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mberat View Post
        Nisa otoyu aradım ama açmadı Tek parçanın 18 bin olması canımı sıktı açıkçası Ne yapacağıma karar veremedim Hayırlısı bakalım İnsignia Facebook grubunun Ankara’da anlaşmalı olduğu bir usta var ona götüreceğim muhtemelen
        Merak edip baktım sitelere , 21 yazanda var , 3 yazanda var , orjinal liği önemlimi bu parçanın bilmiyorum ama hesaplı bulunur diye düşünüyorum.

Yorum

3 yazanlar benzinli olabilir bence

Yorum

2.0 cdti yağ pompası o kadar pahalı değil. 3 - 5 bin tl civarında.

Yorum

İşleniyor...
            X