Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel İnsignia Sport 1.6 CDTI Opc Line 19 Jant Disk ve Balata Değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel İnsignia Sport 1.6 CDTI Opc Line 19 Jant Disk ve Balata Değişimi

Merhaba Arkadaşlar Internetten Balata ve Disk Siparişi Vermek İstiyorum Lakin 19 inch disk bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Orjinal yazı sahibi: Swari-47 View Post
    Merhaba Arkadaşlar Internetten Balata ve Disk Siparişi Vermek İstiyorum Lakin 19 inch disk bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
    Merhaba

Aşağıdaki linke şase numaraınızı girerk hangi çapta disk kullandığını bulabilirsiniz. 1.6 dizellerde genelde küçük tip disk balata kullanıyorlar arkalarda hava kanalsız sanırım. Şase numarasını bildirerek satın alın. onlineyedekparca sitesinden alabilirsiniz. Ben daha önce sipariş verdim sorun yaşamadım.

https://opel.7zap.com/en/car/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post

Merhaba

Aşağıdaki linke şase numaraınızı girerk hangi çapta disk kullandığını bulabilirsiniz. 1.6 dizellerde genelde küçük tip disk balata kullanıyorlar arkalarda hava kanalsız sanırım. Şase numarasını bildirerek satın alın. onlineyedekparca sitesinden alabilirsiniz. Ben daha önce sipariş verdim sorun yaşamadım.

https://opel.7zap.com/en/car/
      Merhaba 7zap Sitesinde Şase Numarasını Girince Çıkmıyor. Onlineyedekparca sitesinden numara Aldım aradım şase numarası verdim bana önerdiği diskler 296mm 16-17 jant olan diskler alırsam sorun yaşar mıyım?

Ayrica hangi markayı oneriyorsunuz ?

Yorum

Disk balata konusunda her bütçeye her ihtiyaca göre çok fazla seçenek var. Orjinalden bile iyi olsun derseniz Ate derim. Daha pahalıdır. Bunun dışındaki muadiller biraz parası kadar fayda veriyor gibi düşünebilirsiniz. GM'e göre üçte biri fiyatına aldığım her disk ve balatadan gene üçte biri kadar fayda alabildim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Önler 321 mm 13502214 parça kodu arkalar 315 mm 13502199 parça kodu bu şekilde arattırın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MUSTİ1979 View Post
            Önler 321 mm 13502214 parça kodu arkalar 315 mm 13502199 parça kodu bu şekilde arattırın
            Arattım 16-17 inç jantlar çıkıyor kullansam sıkıntı yaşar mıyım?

Yorum

Sıkıntı yaşamazsın kardeşim parçacıya git şase numarasından zaten bu ölçüler çıkacak benimde jantlar orjinal 19 inch şaseden sorgulatınca bu ölçüler çıkıyor bende senin gibi tereddütte kalmıştım başka parçacıya gittim oda şaseden kontrol etti bu ölçüler çıktı.

Yorum

İşleniyor...
              X