Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Klima yönlendirmede ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Klima yönlendirmede ses

Aracım 2011 insignia cosmo aracımda klima veya fanı açsamda açmasamda yönelndirmeyi yüze gelirken cama verdiğimde çok fazla gıcırtı ve zorlanma sesi geliyor ve uzun sürüyor yine ayaklara verdiğimde de öyle döndürürken ve geri toplarken çok fazla gıcırtı sesi geliyor ve bugün duydum farkettim dün yoktu nasıl yaptırabilirim ne yapabilirim daha önce başına gelen var mı

Motorun zorlanması gibi geldi. Biriken tortu, toz gibi birşeyse temizliği kolay olur ama yaprak, dal gibi sert cisimse elle almak gerekecektir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Onun için kendim servise gitmeden ne yapabilirim abi göğüslük sökme gibi bir işlem mi şart yoksa veya içine kanalları temizleyen köpükler falan var onlardan mı sıksam acaba

Yorum

Temizlik köpüklerini v.s. kullanmak kolay, deneyin. Zaten düzelmezse sökülecek demektir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
        X