Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ses sorunu - Turbo mu? Zincir mi? Kayış mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ses sorunu - Turbo mu? Zincir mi? Kayış mi?

Herkese merhabalar, videoyu yeni çektim. Turbocu sorun turbo 7 bine yaparım diyor, Mekanikci sorun motorda diyor 22.5 diyor?

Acil deneyim ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Saygılar

Video linki

https://youtube.com/shorts/Cyh3jrDFPpU?feature=share

Orjinal yazı sahibi: Noctua View Post
    Herkese merhabalar, videoyu yeni çektim. Turbocu sorun turbo 7 bine yaparım diyor, Mekanikci sorun motorda diyor 22.5 diyor?

Acil deneyim ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Saygılar

Video linki

https://youtube.com/shorts/Cyh3jrDFPpU?feature=share

Bu arada motor ısınınca ses azalıyor.

Videonun yarısından sonra gaz verme sırasında sorunlu ses çok net duyuluyor.

Yorum

Öncelikle gemiş olsun , Ben oyumu Zincirden yana kullanıyorum . Acilen zincir değişimi gerekiyor.

Yorum

Bende zincir tarafındayım. Turbo da şu sesi yapacak sorun olsa çoktan pervane dağıtmış olması lazımdı

Yorum

Sesin Turbodan olma ihtimalide var aslında , insigniada turbonun altta bi hortumu var o yerinden çıkmış da olabilir.

Yorum

Arkadaşlar sorun orta kurma dislisi çıktı, zincir yani. Traktör gibiymiş araba, yapılınca anladım. Nisa otoda yaptırdım. Youtube'da da görmüştüm. Kendi ustalarimdan 5000 TL daha uygun fiyat verdi. Tüm parçalar orjinal kullanıldı. Sabah 8 akşam 6 teslim. Valla memnun kaldım. Bütün gün araç başındaydim. Güzel işçilik tavsiye ederim.

Yorum

Nisa otoda yaptırdıysanız zaten yapılacak herşey yapılmıştır. Ayrıca ses zincir sesiydi evet
              F30 Sport+

Yorum

Geçmiş olsun . Nisa oto artık bu arabalarda çok iyi.

Yorum

İşleniyor...
                X