Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şanzıman

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Şanzıman

Arkadaşlar herkese merhaba şimdiden fikirleriniz için teşekkürler
    Bir kaç haftadır farkettiğim belki daha önceden başladı bilemiyorum
    Işıklardan kalkarken biraz hızlı kalkınca çok hızlı değil hafif yüklü bir şekilde hızlanmaya başladığımda araba 3 den 4 e atarken sanki debriyaj basıyor ama gaza basılı tutuyor devir yükseliyor sonra 4 e geçince düşüyor sanki vites kaçırıyor gibi tork konvertörü kaçırıyor gibi bu sadece ışıklarda olmuyor biraz yüklenince böyle bir sıkıntı var bazende bu durum olmuyor yada farkedemiyorum araba 103 bin km de şanzıman yağı değiştirildi ama değişeli 13 bin km oluyor sebebinin bunla alakalı olacağını düşünmüyorum fikirleriniz için şimdiden tekrar teşekkürler

Orjinal yazı sahibi: Kerem_05 View Post
    Arkadaşlar herkese merhaba şimdiden fikirleriniz için teşekkürler
    Bir kaç haftadır farkettiğim belki daha önceden başladı bilemiyorum
    Işıklardan kalkarken biraz hızlı kalkınca çok hızlı değil hafif yüklü bir şekilde hızlanmaya başladığımda araba 3 den 4 e atarken sanki debriyaj basıyor ama gaza basılı tutuyor devir yükseliyor sonra 4 e geçince düşüyor sanki vites kaçırıyor gibi tork konvertörü kaçırıyor gibi bu sadece ışıklarda olmuyor biraz yüklenince böyle bir sıkıntı var bazende bu durum olmuyor yada farkedemiyorum araba 103 bin km de şanzıman yağı değiştirildi ama değişeli 13 bin km oluyor sebebinin bunla alakalı olacağını düşünmüyorum fikirleriniz için şimdiden tekrar teşekkürler
    Yakın zamanda videosunu eklemeye çalışıcam

Yorum

Tork konvertörlü araçlarda normal die biliyorum. Çünkü 3.vites sonrası kilitliyor.
      İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
      Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

ESP dügmesini kapat dene aynı şey oluyormu bu dediğiniz konu esp devreye giriyor o yüden yapıyor benimde sert kalkışlarda yapıyordu esp yi kapanınca öyle birşey olmuyor

Yorum

İşleniyor...
        X