Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar multi̇medya

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhabalar multi̇medya

merhabalar sayfada paylaşımınızı gördüm konuyu şöyle özetleyim ben aracı 2020 yılında aldım şuan üstüne takılı olan multi medya paylaşımınızdan gördüğüm kadarıyla fedom 2270br modelli cihaz ben tam teknik bilgi kullanımı nasıl öğrenebilirim yani şuan usb ile geri görüş haricinde kullanıyor navi açılmıyor tv açılmıyor güncelleme istiyor bunun güncelleme yazılımını nereden bulabilirim birde mültimedya oynatıyormu. Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim..

Bahsettiğiniz markayı ilk defa duyuyorum. Mutlaka kullanıcısı varsa yardımcı olacaklardır. Onun dışında bilgiyi o markanın üreticisinden/teknik servisinden veya kullanıcı kitabından bulabilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Araştırdım çinde bir firma ama bunu bizim grubumuz içersinde paylaşımda gördüm zamanında tedarik edilmiş linkini bırakıyorum https://www.insigniateam.com/forum/t...miş-ürünler

Yorum

İşleniyor...
      X