Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anahtarsız Giriş Şoför Kapısı Düğmesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Anahtarsız Giriş Şoför Kapısı Düğmesi

Herkese merhaba, sorunuma çare bulamayıp internette gezerken burayı buldum. Aracım 2013 1.4t insignia edition elegance
    Anahtar yanımdayken şoför kapısı düğmesi çalışmıyor. Diğer üç kapıda ve bagajda sorun yok fakat şoför kapısı ne kitlerken ne açarken çalışmıyor.
    Yetkili servis elektikçiye gönderiyor elektrikçiler yapamam diyor. Benzer sorun yaşamış, çözüm önerisi ya da fikir verebilecek olan varsa çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.
    (Aldığımda böyleydi hallolur diye düşünüyordum, şimdi satmayı düşündüğüm için fiyattan ne kadar düşmeliyim ya da mümkünse yaptırıp mı satmalıyım ona karar vermek istiyorum.)

Merhaba,

Öncelikle kendinizi tanışma bölümün de kendinizden bahsederseniz memnun oluruz. Sizi de yakından tanımış oluruz.
    Gittiğiniz yetkili servis ise, benim bildiğim servis arızayı tespit eder, parça değişecek ise parça maliyetini söyler. Özel servisler genelde elektrikçiye yönlendirir. Benim de kapımda sorun vardı, 1 gün serviste kaldı ve sorunu çözdüler. ( 3 hafta parça bekledim ve geldi sorun düzeldi )

Bence siz Çevre illerde yetkili servis var ise, oraya danışınız.

Arızanın kaynağı belki bir sigorta dır yada bir büyük arızadır bunu karşı tarafa ileterek satarsınız. Başka kişilere ben aracımı satarken, bakımlarını yaptırıp satmışımdır prensibim gereği.

Belki arızalı parça Türkiye de yoktur, sipariş üzerine gelecektir. Bunları öngörerek değerlendirme yapmanızı dilerim.

Saygılar.

Yorum

Kendinize sağlam bir elektrikçi bulun öncelikle. Body control modülünüzü ve kablolarını kontrol ettirin bence. Sök tak ustası değil gerçek ehil usta sorununuzu çözecektir.

Yorum

İşleniyor...
      X