Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motor rölanti dengesizlik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Kara Murat View Post
    Temizlendikten sonra aracın gaz tepkileri hissedilir derecede fark ediyor. Siz de test edip burdan paylaşın lütfen.

gaz tepkilerinde hiç bir fark yok sadece rölentide araba saat misali oldu maşAllah gaz tepkileri gidişi tamamen aynı...

Yorum

Diğer konulara da yazdım buraya da yazayım, resimdeki gibi boğaz kelebeğini komple arabanın elektronik aksamından ayırıp ayrı olarak yapılan temizlemelerde mutlaka montaj sonrası bilgisayarla OBD'den ayarlama yapmanız lazım. Aksi taktirde yakıt tüketiminizde bir takım problemler ve tutarsızlıklar yaşayabilirsiniz. Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Georgebest7 View Post
        Diğer konulara da yazdım buraya da yazayım, resimdeki gibi boğaz kelebeğini komple arabanın elektronik aksamından ayırıp ayrı olarak yapılan temizlemelerde mutlaka montaj sonrası bilgisayarla OBD'den ayarlama yapmanız lazım. Aksi taktirde yakıt tüketiminizde bir takım problemler ve tutarsızlıklar yaşayabilirsiniz. Saygılar.
        Teşekkür ederim.yetkili servise burdan okuduğum için danıştım onlar gerek yok senin arabanda öyle olmuyor eski nesiller için dedi tamam dedim ama takip ediyorum herhangi bir olumsuzluk görmedim şuana kadar görürsem tabiki gideceğim

Yorum

İşleniyor...
        X