Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rds

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Rds

Herkese merhaba benim sorunum aracımın bilgi ekranında radyo isimleri yazmıyor rds ayarını bir türlü yapamıyorum gösterge panelinde görünüyor ama multimedya ekranında görünmüyor.( araç 2014 insignia 1.6 t 170 ) ekran orjinal değişme yok lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi ve aracınız daha iyi tanıyabiliriz.

Sorunuza gelirsek hiç böyle bir sorun duymadım. Neyden kaynaklanabileceğini tahmin edemiyorum.

Standart işlem olarak kutup başı sökme-takma denenebilir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erscan61 View Post
      Herkese merhaba benim sorunum aracımın bilgi ekranında radyo isimleri yazmıyor rds ayarını bir türlü yapamıyorum gösterge panelinde görünüyor ama multimedya ekranında görünmüyor.( araç 2014 insignia 1.6 t 170 ) ekran orjinal değişme yok lütfen yardımlarınızı bekliyorum
      Teyp ayarlarını fabrika ayarlarına getirip deneyin.

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Teyp ayarlarını fabrika ayarlarına getirip deneyin.
          O nasıl olacak hocam bilemiyorum

Yorum

Mesela sizin araçlarınızın ayarlar menüsünde rds ayarı diye bir bölüm varmı bende yok veya bulamıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erscan61 View Post

O nasıl olacak hocam bilemiyorum
              Teyp ayarlarından yapabilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
              X