Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonradan Kör Nokta Uyarı Sistemi Takılır Mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sonradan Kör Nokta Uyarı Sistemi Takılır Mı?

Arkadaşlar merhaba.

Aracımda fabrikasyon kör nokta uyarı sistemi mevcut değil.

Ben bu donanımı taktırmak istiyorum. Bu işi Türkiye de yapabiliyor muyuz?
    ​​​​​Servis yapamayız diyor.
    Bunu yapabilecek bir ekip var mı Türkiye'de?

Buarada aracım 2016 Insignia 1.6 CDTI Sport donanım.

Yorum

Ben hiç duymadım ama yapılabiliyorsa güzel bir uygulama olur.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serkanbb06 View Post
        Arkadaşlar merhaba.

Aracımda fabrikasyon kör nokta uyarı sistemi mevcut değil.

Ben bu donanımı taktırmak istiyorum. Bu işi Türkiye de yapabiliyor muyuz?
        ​​​​​Servis yapamayız diyor.
        Bunu yapabilecek bir ekip var mı Türkiye'de?
        Bi arkadaşım malzemeleri alıp kendi yapmıştı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Bi arkadaşım malzemeleri alıp kendi yapmıştı
          Kendisiyle nasıl iletişim kurarız acaba özel mesaj atar mısınız mümkünse görüşmek isterim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serkanbb06 View Post

Kendisiyle nasıl iletişim kurarız acaba özel mesaj atar mısınız mümkünse görüşmek isterim
            Kendisi de foruma üye,iletirim vakti varsa zaten ilgilenir. Oldukça yoğun kendisi

Yorum

https://youtu.be/zpH-qJ5CtYc benim araçta yapmıştım bazı uygulamaları.
              OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Alibaba gibi sitelerde sonradan montajı yapılabilen kit'leri satılıyor, bunlardan alıp takabilirsiniz, sonuçları çok da başarılı. Ben de alıp takacağım ilk fırsatta...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BLADE View Post
                  Sistemin nasıl çalıştığını da gösterbilseniz iyi olurmuş, kör nokta uyarı sistemi uyarı veriyor ama nasıl bir uyarı görmeden anlaşılmıyor. Tabii bir de ürünün linki varsa paylaşırsanız çok iyi olur çok ürün var iyi bir ürün bulmak zor siz memnuınsanız bizler de o ürüne bakabiliriz.

Bir de video oynatma için bir şey telaffuz ettiniz ama ben anlayamadım bahsettiğiniz donanım mı yazılım mı. (Android Auto değil anladığım kadarıyla)

Yorum

Kör nokta çok stabil çalışıyor. Sinyal verince araç varsa sesli ve ışıklı uyarı, sinyal vermezseniz sadece ışıklı uyarı veriyor. Tucson aracımdaki orjinal ekipman ile aynı çalışıyor. Ben beğendim. Bana YouTube kanalındaki telefondan ulaşırsanız seve seve yardımcı olurum. Satıcı değilim tamamen merak hobi amaçlı )
                    OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BLADE View Post
                      Teşekkürler, yalnız ben aynadan uyarı olan orjinal ekipmanları istiyorum. Daha şık geliyor o benim gözüme.

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Kendisi de foruma üye,iletirim vakti varsa zaten ilgilenir. Oldukça yoğun kendisi
                      ​​​​​​​Tamamdır haber bekliyorum umarım ilgilenebilir. Teşekkürler ????‍♂️

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
                        Alibaba gibi sitelerde sonradan montajı yapılabilen kit'leri satılıyor, bunlardan alıp takabilirsiniz, sonuçları çok da başarılı. Ben de alıp takacağım ilk fırsatta...
                        Orjinal ekipman taraftarıyım açıkçası ve o ürünler hep ekstra bir parça olarak takılıyor aracın belli yerlerine
                        ​​​​Ben kör noktayı orjinal olarak aynadan görmek istiyorum yapabilirsek

Yorum

Tamamdır haber bekliyorum umarım ilgilenebilir. Teşekkürler ????‍♂️
                          [/QUOTE]

Kendisi zaten sağolsun hemen cevap yazmış (BLADE)

Yorum

Taktirabilirsiniz bunun icin; arka tamponun her iki kosesine takilan toplamda 2 adet sensor, sonsor icin braket, sensorlerden bcm ye kablo tesisati ,modul, aynaya kablo tesisati (bu belki hazir olabilir) ve ayna camlari degisecek ve bunlar icin vci kodu alip vin,a ialetmeniz gerekecek oldukca maliyetli ve bunu yapabilecek biri.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 5n001 View Post
                              Taktirabilirsiniz bunun icin; arka tamponun her iki kosesine takilan toplamda 2 adet sensor, sonsor icin braket, sensorlerden bcm ye kablo tesisati ,modul, aynaya kablo tesisati (bu belki hazir olabilir) ve ayna camlari degisecek ve bunlar icin vci kodu alip vin,a ialetmeniz gerekecek oldukca maliyetli ve bunu yapabilecek biri.

Takacak birilerini tanıyorum Ankara'da Pro Opel yapar bu işi ama çok pahalı olur diyor kendiside.
                              Acaba çıkma veya sıfır maliyeti ne olur bu parçaların bunu merak ediyorum.
                              Mesela bu bahsettiğiniz parçaların ürün kodu nedir bulabilir miyiz? Ona göre belki uyguna bulabiliriz.

Yorum

İşleniyor...
                              X