Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 insigniada AirPlay mümkün mü ???

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 insigniada AirPlay mümkün mü ???

Merhaba tekrar arkadaşlar bir süredir AirPlay konusu aklıma takıldı bir aparat ile orjinal r700 ekrana AirPlay özelliği kazandırmak mümkün mü ? Yani kablosuz iPhone ya da android den eşzamanlı ekran yansıtmak bu mümkünse tüm insgnialar için harika olacak.çünkü sosyal medyada audi vw bmw gibi markalara AirPlay özelliğini aktive ediyorlar.ve ben bu olayı çok beğeniyorum.umarım bizler için de çok pratik olur arkadaşlar.

Bu araçtaki Carplay donanımı ile ilgili. İnsignialarda Carplay kablolu. Ama bunun için bir ürün üretmişler. Ücreti şu dolar kuruyla çok yüksek ve değmez.
    https://carplay2air.com/?gclid=EAIaI...SAAEgL_afD_BwE
    997TL

1-2 gecikmeler yaşandığını söyleyenler var zaman zaman. Sorunsuz kullananlarda var. Bunu da unutmamak gerek.
    Ama kablosuz kullanmak gerçekten güzel birşey. At cebine devam et.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Benim teybimde carplay özelliği yok yani kablo takınca da peki bu aparatı alıp takarsam airplay yansıtma özelliği olur mu ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
        Benim teybimde carplay özelliği yok yani kablo takınca da peki bu aparatı alıp takarsam airplay yansıtma özelliği olur mu ?
        Hayır aracınızda donanımsal olarak carplay ya da android auto yoksa işe yaramaz. Android bir multimedya taktırırsanız, onunda aparatı var ve onu kullanarak carplay özelliğini kullanabiliyorsunuz. Ama orjinal multimedya da olmuyor.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
        X