Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kapi çıtası sökümü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kapi çıtası sökümü

Arkadaşlar Merhaba
    Dün anahtarı bagajda unuttum malesef. Yedek anahtarıda satan arkadaş bulamamıştı. Bende unuttum gitti. Araba Allahtan ters bir yerde değil. Calistigim iş yerinin önünde. Kapıyı nasıl açarımla ilgili foruma bakayım dedim. Cam çıtasını sökerek kilite ulaşabilirsin yazmışsınız. Nikelajı zorladım biraz baya sıkı sıkı. Özel bir taktik varmı abi? Yoksa oraya çift taraflı ile falanmı yapışık. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Saygılarımla
    Son düzenleme: ademtulu; 11.07.2020, 12:43.
    2009 1.6 TURBO EDİTİON, SİYAH , SANRUFF
    2010 1.6 TURBO COSMO, GRİ, NAVİ800+JOİSTİK
    GÜNCEL, 2010 1,6 TURBO COSMO, FREXRİDE, BEYAZ, SANRUFF, NAVİ800+ JOİSTİK, RECARO SİYAH DERİ KOLTUK,

geçmiş olsun öncelikle. bagajda unutunca, şoför tarafının kilidini açıyor diğer yerler kitli kalıyordu, sizde hepsi mi kitli kalmış?. örneğin tüm kapılar kitli. sadece bagajı açtık. bu kezde bagajı kapar kapamaz şoför tarafını açıyor araba.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Tesekkur ederim. 2010 model araba. Sanirim bunlarda o özellik yok
      GÜNCEL, 2010 1,6 TURBO COSMO, FREXRİDE, BEYAZ, SANRUFF, NAVİ800+ JOİSTİK, RECARO SİYAH DERİ KOLTUK,

Yorum

Cıtayı söktüm. Ama gözle görünen kilite uzanan bir parça göremedim. 25cmlik uzun bir bıçak soktum. Ulaşabildiği bir yer olmadı

Yorum

Anahtarsız çalıştırma olanlarda istesenizde kilitleyip bırakamazsınız.Selçuk beyin dediği gibi açık bırakıyor ama 2010 da bu özellik yok fakat şu var eğer anahtarla örneğin kumandadan açtınız müdahale etmesiniz belli sürede kilitler kendini.Fakat siz bagajı açmışsınız anahtar orda kalmış nasıl oluyor anlamadım garip bir durum.Yetkili servise danışsanız ?

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun. Bu modelle ilgili bilgi yoktu, öğrenirseniz herkese faydalı olur.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
            X