Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Afl far sorun acil yardım lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Afl far sorun acil yardım lütfen

Merhaba arkadaslar arcım 2009 insignia cosmo afl farlar servis gerekli yazıyor ve uzunlar yanmıyor aracı tamirci bir arkadasa bıraktım sol far arıza cıkıyor usta sol fardan şüpeleniyorum dedi denemek için far arıyor bu konuda bana yardımcı olurmusunuz yasadıgım şehir bursa başına gelen yada farı denemek için aynı aracı olan birisi yardımcı olabilirmi şimdiden cok teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar kimse yardımcı olmadı biz olalım afl far sorunu cözüldü yani farlarınız uzuna gecmiyor Afl farlar servis gerekiyor yazısı cıkıyorsa farın içinde ki uzun kısa motoru zarıza yapmış oluyor dehişince sorun cözülüyor resmi asagıda
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Yorum

Kimsenin başına gelmemiş de olabilir. Paylaşım için teşekkürler

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Muhakkak gelmiştir kronik bir sorun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cuneyt0316 View Post
          Muhakkak gelmiştir kronik bir sorun
          Kronik sorun olduğunu kim söyledi , usta mı?

Yorum

Far beyni yanmış muhtemelen nem alıyorsa eğer far camını değiştirin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cuneyt0316 View Post
              Merhaba arkadaşlar kimse yardımcı olmadı biz olalım afl far sorunu cözüldü yani farlarınız uzuna gecmiyor Afl farlar servis gerekiyor yazısı cıkıyorsa farın içinde ki uzun kısa motoru zarıza yapmış oluyor dehişince sorun cözülüyor resmi asagıda
              o motorun değiştirilmesi için farda baya bir işlem yapılması gerekiyor yanlış bilmiyorsam komple açılması lazım farın. eğer hata kodunu paylaşsaydınız ki muhtemelen u1512 yada u1511 olması lazım, yardımcı olunurdu sanırım. geçmiş olsun
              Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Çok zor olmadı kendim yaptım camın ısı tabancası ile ısıtılıp sökülmesi gerekiyor sadece

Yorum

Peki camın su almayacağının garantisini aldınız mı ustadan? Bu sefer far beyni yanar dikkat edin.

Yorum

Dostum far beyni farin dışında zaten balas deniyor farin içinde sağ sol hareket ettiren yukarı aşağı hareket ettiren birde uzun kısa için motorlar var

Yorum

AFL sorunu bende de var şu an araştırma içindeyim. Bendeki sorun arabayı kumandadan açtığımda farlar sağa sola yukarı aşağı hareket ediyor çalıştırıp hareket ediyorum uzun kısa yapıyor 5-10 dk veya keskin sağa sola dönüşlerde AFL hatası veriyor uzun farları yapmıyorum. Otomatik far kontrolünü devre dişi bıraktığımda kısaları kumanda kısmından manuel açtığımda arıza gelmiyor.(afl de çalışmıyor tabiki). Şu ana kadar yaptığım araştırmada farın alt kısmındaki kontrol ünitesi arızalı ( far beyni diyorlar) gibi bir sonuca ulaştım ama emin değilim. Araştırmaya devam ediyorum. daha fazla bilgisi olan olursa yardımlarını bekliyorum.

Yorum

Farları Manuel kısımda aldığınız da uzun kısa yapabiliyorsunuz

Yorum

İşleniyor...
                        X