Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turbo sesi / 2000 3000 devir aralığı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Turbo sesi / 2000 3000 devir aralığı

Merhaba dostlar. 1.6t 180 hp aracımın genel olarak motor kondisyonu iyi, turboyu 6 7 ay önce revize ettirdim. Sorunum şu ki 2000/3000 devir aralığında özellikle araç yüklğyken veya rampada daha net duyuluyor. Kısık rüzgar sesi, haşırtı gibi bir ses var. Sorunu daha önce yaşayan veya neden kaynaklandığını bilen var mı?

Geçmiş olsun, video çekme imkanınız olursa daha net yorum yapabiliriz. Normal turbo spool(dolum) sesinden farklı bir ses ise revizyon düzgün yapılmamış denilebilir.
    Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
    +DVD 800 Navi
    +19" Jant
    +Prins Vsı 1.0

Yorum

Turbo Hortumların kelepçeleri ni kontrol edin ek olarak

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Metal bir sürtünme sesi mi? Kısık bir metal sürtme sesi gibi bir ses geliyor benim aracımda da.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitgasgil View Post
          Geçmiş olsun, video çekme imkanınız olursa daha net yorum yapabiliriz. Normal turbo spool(dolum) sesinden farklı bir ses ise revizyon düzgün yapılmamış denilebilir.
          Turbodan bağımsız olduğunu düşünüyorum. Facebook daki gruplarda da bu sorunla karşılaşan çok kişi var. Lakin henüz çözüm üreten yok. Şöyleki her zaman ortaya çıkmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
            Turbo Hortumların kelepçeleri ni kontrol edin ek olarak
            Teşekkür ederim hocam. Hortumları defalarca kontrol ettim. Aracımda güç kaybı farklı bir anormallik yok.

Yorum

Aynı sorun aracımdada var

Yorum

İşleniyor...
              X